Coenzyme Q10 ile cildiniz koruma altında

EuRho® Vital Q10- 82.50 TLCoenzyme Q10 hem cilt güzelliğinizi hem de vücut sağlığınızı koruyarak size kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor

İnsan vücudu 35-40 yaş sonrası CoQ10 sentez yeteneğini kaybetmeye başlıyor. Bu azalma beraberinde yaşlanma ve kronik hastalıkları da getiriyor. CoQ10, UVA ışınlarına bağlı strese karşı koruma ve kırışıklık derinliğinin azalmasını sağlıyor. Bu nedenle uzmanlar antiaging ve cildin dış etkenlerden korunmasına yardımcı olması için, yeni geliştirilen antioksidan içerikli CoQ-10 takviyelerinin kullanılmasını öneriyor. Coenzyme Q10 cildin farklı ihtiyaçlarına yönelik koruma sağlarken, içeriğindeki vitaminler sayesinde kalp sağlığı ve fiziksel performans gibi vücuttaki birçok noktaya da direnç kazandırıyor. EuRho® Vital Q10 Kapseln zengin vitamin içeriğine sahip. EuRho® Vital Q10 Kapseln‘deki antioksidanlar arasında C vitamini, E vitamini, çinko ve folik asit bulunuyor. Hücreleri serbest radikallere ve bunların zararlarına karşı koruyabildiği için antioksidanlar büyük önem taşıyor.

#OTC #ilaç #eczane #EuRho® #EuRhoVitalQ10Kapseln

#Q10 #Cvitamini #Evitamini #çinko #folikasit #serbestradikaller

1 YORUM

  1. Cunku bu molekul yaslanma yolculugunda bizi bekleyen surprizlerin cogu ile mucadelede vucudumuza onemli avantajlar sagl?

Comments are closed.