Hakkımızda

2012 yılının Eylül ayında yayın hayatına başlayan PHARMA TURKEY Dergisi, sektörün nabzını en iyi tutan sektörel bir yayındır. Eczacıların ellerinden hiç düşmeyen derginin her sayısında kongreler, fuarlar, ilaçlar, sektördeki son gelişmeler, yönetmelikler, yeni ürünler, tıbbi medikal ürünler, reçeteli ve reçetesiz ürünler, sektörün önemli temsilcilerinin görüş ve önerilerinin de aralarında yer aldığı çok sayıda konuya mercek tutuluyor. Ayrıca hem ulusal hem de uluslararası sahadaki tıbbi gelişmeler yakından takip edilerek hastalıklar üzerinde yapılan çalışmalar da dergimiz aracılığıyla sektörle paylaşılıyor. PHARMA TURKEY, Türkiye genelindeki eczanelere, ilaç firmalarına, ecza depolarına ve sektörün diğer önemli temsilcilerine gönderiliyor. Ayrıca abonelik sistemiyle de dağıtımı gerçekleştiriliyor.

 

Ticari yayın sektöründe 40 yıldan fazla deneyimi bulunan bir ekip tarafından kurulmuş olan Istmag (İstanbul Magazin Grubu) çeşitli sektörlere yönelik dergiler yayınlamaktadır. Grup, 30 basılı 2 de online dergisi ile hemen her sektöre hitap etmektedir.

Her ay yurt içinde ve yurt dışında onlarca fuara katılarak Türkiye ve diğer dünya ülkeleri arasında bir köprü görevi icra etmekteyiz.

Basılı ve web yayınlarımız her geçen gün daha da gelişmekte olup ve şirketimiz ticari yayın alanında Türkiye’nin en büyük grubu, dünyanın da önde gelen yayıncılarından birisi haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi için lütfen bize yazın: sales@img.com.tr

 

About Us


Started to been published in September 2012, PHARMA TURKEY continues to take the pulse of sector. Each issue of the magazine, which is always in the hands of pharmacists, deals with congresses fairs, medicines, latest development in the sector, law and regulations new products, medical products, prescription medicine, OTC medicines and views of important personalities of the sector. Besides, the latest medical developments, national and international are discussed and given coverage. The magazine is sent to pharmacies, medicine factories drug warehouses and important representatives of the sector. It is also sent to paid-subscribers.

Established by a team who served the trade press industry for over 40 years, Istmag (Istanbul Magazine Group) has been publishing trade magazines in different sectors. The Group has been addressing almost to all sectors with 30 print and 32 online magazines.

Attending tens of fairs in Turkey and around the world every month we have been playing a bridging role between Turkey and the world.

Our print and web publications have been developing further every day and our company has become the largest trade press group in Turkey and has been one of the most leading publishers around the world.

For further information please write to us: sales@img.com.tr