Fenjilyan’dan Botoks Etkili Göz Çevresi Bakım Kremi

krem

‘Gençlik Aktivatörü’ mottosuyla yola çıkan Fenjilyan, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Göz Çevresi Bakım Kremi ile kullanıcısına pürüzsüz, sıkı ve kırışıksız bir göz çevresi armağan ediyor.

Gücünü doğadan alarak geliştirdiği ürünleriyle sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını kanıtlayan Fenjilyan, sağlıklı bir ciltle yaş almak için birçok alternatif sunuyor. Doğal hammadde, kök hücre ve aktif maddelerin bileşenlerini kullanarak ürettiği ürünleriyle her yaştan kadın ve erkeğin kullanımına uygun ürünler geliştiren Fenjilyan, cildi güçlendiren, onaran, bakım yapan ve gençleştiren doğal maddeler ve aktifleri ürünlerinde topluyor.

3 dakikada pürüzsüz, sıkı ve kırışıksız bir göz çevresiBotoks Etkili Göz Çevresi Bakım Kremi_57,00TL  (7)

Fenjilyan, göz çevresi bölgesini aydınlatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve detoksifiye etmeye yardımcı olan Botoks Etkili Göz Çevresi Bakım Kremi ile kadın takipçilerinin beğenisini kazanıyor. İçerdiği botoks etkili aktif sayesinde sürüldüğü ilk 3 dakika içinde etkisini göstererek göz çevresindeki mimik çizgi ve kırışıklıkların giderilmesine eşlik eden krem, kullanıcısına pürüzsüz, sıkı ve kırışıksız bir göz çevresi armağan ediyor. Düzenli kullanıldığı takdirde ikinci aydan itibaren kalıcı etki gösteren krem, bileşenindeki Alpha Lipoic Acid sayesinde ürünün cilde daha etkin nüfuz etmesine yardımcı oluyor.

Ayrıca, sıkılık ve elastikiyetini sağlamak için cildi yeniden yapılanmasına olanak sağlayan Fenjilyan Botoks Etkili Göz Çevresi Bakım Kremi, cildin yaş ile yavaşlayan fonksiyonlarını tedavi ediyor.

#Fenjilyan #BotoksEtkili #Botoks #Etkili #GözÇevresiBakımKremi #GözÇevresi #BakımKremiGöz #Bakım #Krem

1 YORUM

Comments are closed.