Zade Vital ile bahar yorgunluğuna ve alerjisine elveda!

İlkbaharın gelişiyle beraber alerjenlerden olumsuz etkilenenler, Zade Vital’in çörek otu yağı ve nigefix nazal sprey ürünleriyle yaşam kalitesini artıracak

Bahar yorgunluğu için destekleyici besin takvilerinden Koenzim Q10 Omega 3 balık yağı ve rüşeym yağı vücudun günlük ihtiyaçlarına adeta cevap veriyor. Ağırlıklı olarak mevsim geçişlerinde baş gösteren alerjik rinit, burun kurulukları ve tahrişlerine olumlu yönde katkı sağlayan mucizevi ürünler, kişinin rahat bir nefes almasını sağlıyor.

Tarihi Eski Mısır’a kadar dayanıyor: çörek otu yağı

Çörek Otu Yağı’nın kullanımı; tarihi Eski Mısır’a kadar dayanıyor. Çörek otunun içerisinde bulunan esansiyel yağ asitleri doğal bir nemlendirici olmasının yanı sıra alerjiye bağlı oluşan burun akıntıları ve tahrişlerine karşı  pozitif yönde destek oluyor. Yılın belirli dönemlerinde artış gösteren alerjik rinit durumlarına  karşı da olumlu bir katkı sağladığı ve bağışıklık sistemini de desteklediği klinik olarak birçok çalışmada yer alıyor.

Sıvı formu günde 1-2 tatlı kaşığı içilmesi uygun görülen Zade Vital çörek otu yağı, hem yetişkinlerin hem de çocukların kolaylıkla kullanabileceği bir ürün. 11 yaş üstü  kapsül yutabilen çocuklara günde 1-2 kapsül, yetişkinlere ise günde 2-4 kapsüle kadar tavsiye ediliyor.

Nigefix nazal sprey: rahat bir nefes

Mevsim geçişlerinde sık sık görülen alerjiye bağlı oluşan burun kuruluğu ve tahrişlerine karşı doğal bir destek olması amacı ile üretilen nigefix nazal sprey içeriğindeki çörek otu, okaliptus ve nane uçucu yağları sayesinde solunum sırasında alınan havayı nemlendirerek rahat bir nefes almayı amaçlıyor. Sinüsleri rahatlatma özelliği bulunan bu ürün; kulak, burun ve boğazda oluşabilecek mikroorganizmaları ve tahriş edici maddelerin burundan kolayca atılmasına destek oluyor. Ürünün formülünde bulunan esansiyel yağlar, doğal bir nemlendirici görevi görerek bitkilerin mükemmel dünyasını yansıtıyor.

Doğal Enerji Kaynağı: Rüşeym Yağı

Doğal enerji kaynağı olarak adlandırılan rüşeym yağı, yapısında bulunan A ve D vitaminleri sayesinde bağışıklık sisteminin en önemli destekçilerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Bahar yorgunluğunu içindeki doğal vitaminlerle elveda demek isteyenler, markanın rüşeym yağını çantasından ayırmıyor. Antioksidan özelliği de bilinen bu değerli yağ, bahara enerjik bir şekilde giriş yapmak için birebir…

Co-Q10 ve Omega 3 bir arada

Vücuttaki enerji üretimine katkısı ve hücre koruyucu özellikleriyle fiziksel performansı arttırmaya yardımcı vitaminler arasında dikkat çeken Koenzim Q10& Omega 3 balık yağı, kış yorgunluğunu üzerinizden atmayı destekliyor. Formülünde bulunan Omega 3 balık yağı vücudun günlük ihtiyaçlarını karşılayarak bağışıklık sistemine özel destek sağlamak amacıyla günlük beslenmeye takviye olarak kullanılıyor.