Yüksek Omega 3 desteği için tercihiniz Wellcare olsun!

0
158

İlko İlaç’ın tüketici sağlığı alanına ilkler ve yenilikler sunma hedefiyle faaliyet gösteren Wellcare markası, beş farklı ürüne sahip Omega 3 kategorisiyle büyümeye devam ediyor.

 

Beslenme ve insan fizyolojisinde oldukça önemli bir yere sahip olan ve içerdiği yağ asitlerinden biri olan DHA sayesinde beynin normal gelişimiyle göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olan Omega 3 yağ asitleri, Wellcare’in yeni Omega 3 ailesiyle tüketiciyle buluşuyor.

Çocuklar için likit, yetişkinler içinse kapsül formlarda üretilen Wellcare Omega 3 ürünleri; trigliserid formda ve yüksek Omega 3 içeriyor.

Antioksidan etkili Biberiye ekstraktı bulunuyor
Yetişkinler için Wellcare Omega 3 ve Wellcare Omega 3 UniQ DHA olmak üzere iki farklı içeriği bulunan kapsül formları; formülünde yer alan güçlü ve doğal antioksidan özelliği ile bilinen biberiye ekstraktı sayesinde hem Omega 3’ün etkinliğini destekliyor hem de balık yağının istenmeyen tadını ortadan kaldırıyor.

Çocuklar için de, doğal mandalina, doğal portakal ve karışık meyve aromalı olmak üzere 3 farklı formda kullanım seçeneği sunan Wellcare Omega 3 ailesi; renklendirici, koruyucu, şeker ve gluten içermiyor.

Tüm formları uluslararası geçerliliği olan IFOS sertifikasına sahip olan ürün grubunda; portakal ve mandalina aromalı sıvı takviye edici gıda Amerika ve Singapur Food Awards 2022 Gold tat ödülünü alırken, karışık meyve aromalı sıvı takviye edici gıda ise Amerika ve Singapur Food Awards 2022 Silver tat ödülüne sahip. Aynı zamanda ürün hammaddelerinin, dünya kalite standartlarını gösteren Friend of the Sea, GOED, Helal ve Pure Anchoyy sertifikaları bulunuyor.