YENİ YILDA SEVDİKLERİNİZİ MUTLU ETMENİN YOLU www.kosiflerotobutik.com’dan GEÇİYOR

BMW ve MINI life-style ürünlerin satışa sunulduğu e-ticaret sitesi www.kosiflerotobutik.com, marka tutkunlarının internetteki yeni alışveriş adresi oldu. Kıyafetlerin hem nefes almasını hem de farklı bölmelere rahatlıkla yerleştirilmesini sağlayan BMW çantalar, zevkli kadınlara ve erkeklere hitap ediyor. BMW Motorsport Heritage çanta, 70’leri anımsatan çizgileriyle dikkat çekiyor, ayarlanabilir ve çıkarılabilir askısıyla rahat bir kullanım sunuyor. Özel vurgu fonksiyonlu BMW giysi çantası, havalandırmalı yan cepleriyle elbise ve ayakkabılarınızı kolayca taşımanızı, içindeki düz file cepler ise giysilerinizi düzgün yerleştirmenizi sağlıyor. Arka tarafta yer alan gerilebilir açıklık ile çanta tekerlekli valize de takılabiliyor. Balık sırtı desenli BMW Duffle Çanta ise hakiki deri sapları ve şık tasarımıyla seyahatlerinizde sizi yalnız bırakmıyor.

“MINI” arabalar ile minikleri mutlu edin

Çelik ve zararlı madde içermeyen plastikten parçalarla minikler için tasarlanan “MINI Baby Racer”, çocukların ister evde ister dışarda keyifle gezmesini sağlıyor. TÜV sertifikasına sahip araba, sessiz kauçuk lastikleriyle çevreye rahatsızlık da vermiyor. 18 ay ila 3 yaş arasındaki çocuklara hitap eden Mini Baby Racer ile yeni yılda çocuklarınızı mutlu etmek çok kolay olacak.

Zevkli erkeklere BMW saat şıklığı

Deri kayışının dış yüzeyi lacivert, iç yüzeyi ise kırmızı renk detaylı BMW Motorsport Ice Watch, paslanmaz çelik gövdesi ve kırmızı göstergeleriyle spor görünümde dahi dikkat çekmek isteyen iddialı erkeklere hitap ediyor. Şık tasarımıyla kaliteli görünümünden ödün vermeyen modelde, üç krono göz ve tarih göstergesi yer alıyor.

Bilgisayarda biriken işlerinizi keyifle tamamlayın

Otomobil şeklinde tasarlanmış BMW i8 model kablosuz mouse ile yeni yılda babanızı, eşinizi, sevgilinizi ya da arkadaşınızı mutlu etmek kolaylaşıyor. Kullanılırken yanan arka ve ön farlara sahip mouse ile bilgisayarda biriken işler artık keyifle tamamlanıyor.

#otomobil, #yeniyil, #zevkli, #tasarim