Tommee Tippee’den doğal emme hissi sağlayan emzik

Sektörün en büyük yerli üreticisi olan Burda Bebek Ürünleri’nin distribütörlüğünü yaptığı Tommee Tippee, anne memesi şeklinde tasarlanan Breast-like emzikleriyle bebeklerde doğal emme hissi sağlıyor.

 

İngiltere’nin en beğenilen ve en çok satan anne bebek ürünleri markalarından Tommee Tippee, Burda Bebek Ürünleri yetkili distribütörlüğüyle Türkiye’deki annelerle buluşuyor. Anne ve babaların bebeklerini büyütürken yaşadıkları yolculuğa uyum sağlamalarına olanak sağlayan ürünler geliştiren Tommee Tippee’nin tasarımıyla dikkat çeken ürünlerinden biri de Breast-like Emzik. Bebeklere anne göğsünün doğallığını hissettiren emzik, süper yumuşak silikon ucuyla tıpkı anne teni gibi, hareket ediyor, esniyor ve geriliyor.

Biberon geçişini kolaylaştırıyor

Tommee Tippee’nin ödüllü biberonu Closer to Nature emziği ile birleştirilerek tasarlanan emzik, ortodontik yapısıyla damak gelişimini destekliyor ve bebeklerin biberona geçişini kolaylaştırıyor. Bebeklerin yüzüyle daha az temas ederek, etrafında bulunan özel havalandırma kanallarıyla hava akışını artırarak akıntı ve damlatmayı önlüyor, bebeklerin cildini tahriş etmiyor.

Seçkin eczanelerde satışta

50 yılı aşkın süredir dünya çapında 65 ülkede ürünleriyle anneleri destekleyen Tommee Tippee markasında yer alan Breast-like Emzik ile birlikte tasarımlarıyla dikkat çeken Closer To Nature Biberon, Gelişmiş Antikolik Biberon, farklı tasarımlara sahip emzikler, alıştırma bardakları, pipetli bardaklar ve ürün hediye setleri yer alıyor. Tommee Tippee ürünleri tüm eczaneler ve online satış noktalarından satın alınabiliyor.