Beslenme sonrasında rahat ve mutlu bebekler

Özellikle gaz (kolik) sancısı yaşayan veya yaşama ihtimali olan bebekler için geliştirilen Antikolik Biberonlar, beslenme sonrası oluşacak sıkıntıları azaltmaya yardımcı oluyor. Wee Baby’nin yeni Antikolik Biberonları bebeğin beslenme sırasında dışarıdan hava yutmasını önleyerek gaz problemini çözüyor.

 

Bebeklerin ilk aylarda sıklıkla yaşadığı problemlerin başında şüphesiz gaz sancısı geliyor. Yenidoğan bebeklerin çoğu, minicik midelerine dolan hava kabarcıkları nedeniyle bu sancıyı yoğun bir şekilde yaşayabiliyor. Kolik olarak da bilinen gaz sancısı, hem bebekleri hem de ebeyenleri huzursuz ediyor. Gaz yapmayan biberonlar bu sorunu önlemek için annelere mükemmel bir çözüm olabiliyor.

Gaz önleyici sistem ile sancılar azalıyor

Wee Baby’nin gaz önleyici sistem ile geliştirdiği yeni Antikolik Biberonları, bebeğin beslenme sırasında dışarıdan hava yutmasını önleyerek, kolik sancısının azaltılmasına yardımcı oluyor. Hava akış kanalından içeriye giren hava, kanal boyunca ilerleyerek süte karışmıyor ve biberonun alt kısmındaki boşlukta birikiyor. Böylece bebek beslenmesini kesintisiz bir şekilde, dışarıdan hava yutmadan tamamlayabiliyor. Biberon emziğinin üstündeki kanallar, beslenme esnasında emziğin çökme yapmasını ve yapışmasını engelliyor. Konforlu ve kesintisiz beslenen bebekler beslenme sonrasında rahat bir dönem geçiriyor.

BPA içermeyen PP malzemeden üretilen, silikon emzik uçlu biberonun 150 ml ve 240 ml olmak üzere iki farklı boy seçeneği ve birbirinden sevimi desenleri bulunuyor. Wee Baby yeni Antikolik Biberonlarının yanı sıra diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için http://www.weebaby.com.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.