Phytosleep ile iyi uykular!

Phytosleep ile iyi uykular! Uzun süreli uyku bozukluğu kişinin yaşam kalitesinin düşmesine ve sağlığının bozulmasına neden olarak kişinin gün boyunca hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendini kötü hissetmesine neden oluyor. Peki uyku bozukluğu ile baş etmek için ne yapmalıyız?

 

Sağlıklı ve dinlendirici uykunun vücudun savunmasını güçlendirdiği ve iyileşmeyi desteklediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Öte yandan uyku bozukluğu ve uyku eksikliğinin vücudun direncini de düşürdüğü biliniyor. Uyku bozukluğu olan insanlar hastalıklara ve enfeksiyonlara daha duyarlı oluyor. Uzmanlar günlük hayatta karşılaştığımız uyku bozukluklarına karşın, uyku kalitesini arttıran fitoterapötik (bitkisel) takviye gıdaları da kullanmayı öneriyor.

Uyku düzenini doğal olarak desteklemek üzere tasarlanmış Phytosleep ürününün içeriğinde standardize bitkisel bileşenler (Kediotu, Melisa, Pasiflora ve Papatya) yer almaktadır, Phyto-gummy formunda olan bu ürün Almanya’da AlchemLife tesislerinde üretilmektedir.

Bilimsel etkileri gösterilmiş olan bu ürün, uykuya dalma süresini kısaltır ve gece uyanma sıklığını azaltır. Bunun yanında uyku kalitesini yüzde 80 artırarak güne daha enerjik başlamanıza yardımcı olur. Ayrıca bitkisel içeriğinden dolayı, kimyasal uyku ilaçlarının gösterdiği yan etkileri göstermez.

Doğru bir etkinlik için yemekten sonra ve yatmadan önce alınması önerilir. Eczanelerden temin edebilirsiniz.
*Detaylı bilgi eczanelerden alınabilir.