Golden Pulse Awards’tan Polifarma’ya büyük ödül

Golden Pulse Awards’tan Polifarma’ya büyük ödül! Türkiye’de 37 yıldır toplum sağlığına ve sağlık sektörüne katkı sağlayan, yüzde 100 yerli sermayeli Polifarma, Golden Pulse Awards’ta “Polifarma Sokağı” projesiyle, “Yılın En Başarılı Kurum İçi Eğitimi” kategorisinde büyük ödül aldı. 

 

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren tüm kurumların, markaların, paydaşların ve sağlık iletişimi profesyonellerinin gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Golden Pulse Awards’un bu yılki kazananları açıklandı. Proje ve çalışmaların Farma OTC, Health Wellness, Sağlık İletişimi, Marka Ekipleri olmak üzere 5 ana bölümde, 45 ayrı kategoride yarıştığı Golden Pulse Awards’ta Polifarma, kurum içi sosyal platformu olan “Polifarma Sokağı” ile, “Yılın En Başarılı Kurum İçi Eğitimi” kategorisinde ödülün sahibi oldu. 5 Ocak’ta Shangri-La Bosphorus Otel’de düzenlenen ve Polifarma Yönetim Kurulu üyelerinin birlikte kalıtım gösterdiği törende ödülü, Polifarma İlaç adına İnsan Kaynakları Müdürü Banu Hamarat aldı.

Sektörün en değerli ödüllerinden birini kazanmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Polifarma İlaç İnsan Kaynakları Müdürü Banu Hamarat, “Öncelikle bizi bu ödüle layık gören değerli jüri üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Polifarma olarak “Önce Hayat” diyerek daima fayda sağlamak, çalışma arkadaşlarımıza, topluma ve ülkemize her zaman en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Çalışma arkadaşlarımıza daha iyi bir çalışma ortamı, kendini geliştirme fırsatı sunuyoruz. Polifarma Sokağı da bu anlamda geliştirdiğimiz bir proje. Mevcut ve potansiyel çalışma arkadaşlarımıza verdiğimiz liderlikten empatiye birçok farklı konudaki eğitimin yanı sıra tavla turnuvası, yılbaşında online tombala, film okuması, kahve sohbetleri, doğum günü partisi gibi farklı etkinliklerle hep birlikte olduk. 2023’te de Polifarma Ailesi olarak fayda sağlamaya devam edeceğiz” dedi.