Olimpos Pharma: “Hayalinizdeki sağlıklı ve gür saçlar için AKTİFleşin…”

p9Olimpos Pharma Genel Müdürü Mehmet Yıldır ile faaliyetleri ve Capilactif markaları hakkında konuştuk

Kendinizi tanıtır mısınız?

“20 yıllık sektör deneyimimde Ulusal ve Uluslararası firmalarda İlaç, Dermokozmetik ve OTC pazarında yöneticilik yaptıktan sonra Aralık 2014 itibarıyla Olimpos Pharma Genel Müdürü olarak görev yapmaya başladım. Evli ve iki kız babasıyım.”

Firmanız Olimpos Pharma’dan bahseder misiniz?

“Saç, yüz, vücut, güneş gibi Dermokozmetik ve OTC konusundaki 20 yıllık profesyonel ve uluslararası tecrübemizi 2014 yılında Olimpos Pharma ile devam ettirmeye karar veren firmamız, kişisel bakım ürünleri konusundaki uzman ve tecrübeli kadrosuyla ürün seçiminde deneyimli profesyonelleri sayesinde organik bazlı, bitkisel bazlı, sağlık dostu ve hedef odaklı ürünler seçmeyi kendisine görev edinmiştir. Olimpos Pharma; Capilactif gibi distribütörü olduğu ürünleri, kılı kırk yaran hassasiyetle seçmekte ve pazarın en saygın ve en güvenilir markası yapmayı hedeflemektedir. Sektördeki 20 yıllık deneyimini, uzman kadrolarla ve finansman gücüyle birleştiren firmamız OTC, saç ve kişisel bakım ürünleri ile insana saygılı, sağlık ve çevre dostu olarak hep yanınızda olmayı, doğal ve sağlıklı yaşam kriterlerini hep ön planda tutarak, insan mutluluğunu hedeflemektedir.”

“SAÇ BAKIMI ÜZERİNE BİTKİ UZMANLIĞI’’

Capilactif markanızdan bahseder misiniz?

“Capilactif, bir metodoloji, bir felsefe, bir sonuç

CAPILACTIF markası Fransa’da saç üzerine uzman bir firma olup 15 ülkede satış ve pazarlaması yapılmaktadır. Firma saç ve bitki üzerine uzman olup bu alanda çok ciddi ürün ve çalışmaları bulunmaktadır. 9 özel bitkinin özlerinden oluşmuş ve tedavi protokolleri oluşturmuştur. Capilactif saç bakım ürünleri, saçlarınıza güzellik ve güç kazandırmak için özel laboratuvarlarda, eczacılar, biyokimyacılar ve saç uzmanları tarafından bitkilerin özel bileşenleri ile en etkili maddelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Bu ürün hem kuru hem yağlı saçları yeniden dengeler, kepeklenmeyi önler, kaşınmayı giderir, saç kaybını önler. CAPILACTIF uzmanlarımız sahip oldukları bilgileri, uzmanlık birikimlerini sunarlar. Saçlarınız gücünü ve canlılığını yeniden kazanır.”

Capilactif ürün grupları neleri içeriyor, bilgi verir misiniz?p10

“Capilactif markası özellikle saç gruplarında uzmanlaşmış bir ürün grubunu içeriyor. Şampuanlar, losyonlar, serumlar ve besin takviyeleri. Marka saç konusunda tedavi protokolleri oluşturmuş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. 1-Saç kaybı tedavi süreci, 2-Kepek giderme tedavi süreci, 3-Yeniden Dengeleme tedavi süreci, 4-Rahatlama tedavi süreci, 5-Günlük kullanım. Yani, bir dökülme probleminiz varsa önce özel bitkilerden oluşmuş SERUM kullanmayı öneriyoruz. 15-20 dakika saçımızda beklettikten sonra o protokole ait ŞAMPUAN ile yıkayıp duruluyoruz. En son SPREY uygulayıp yolumuza devam ediyoruz. Bu süreçler her protokol için geçerli olup saçımıza uygun tedavi edici ürünler kullanıp normal sağlığına kavuşturmuş oluyoruz. Ürünlerimiz bitkisel içerikli olup saç üzerine uzman bir markadır.”

Capilactif markanızı hangi kanalda tüketicilere ulaşacaktır?

“Olimpos Pharma ürünleri tedavi yardımcı ürünler olup sadece eczanelerde tüketicilere ulaşacaktır.”

Türkiye’de tüketici kanalında bilinçli bir tüketici kitlesine sahibiz diyebilir miyiz?

“Saç bakım ürünleri tüketicilerin çok seçici oldukları alanlardan bir tanesi olmaya başladı ve bilinçli tüketiciler kimyasal, deterjan içeren tüm ürünlerden kaçmaktadır artık market ve parfümeri yerine eczanelerden almaktadır.”

Olimpos Pharma olarak ileriye dönük projeleriniz ve yenilikleriniz nelerdir?

“Olimpos Pharma saç konusunda uzmanlaşmış marka ve ürünleri Türk toplumuna kazandırmaya devam edecek ve ilerleyen günlerde yine tüketicinin ilgisini çekecek projeleri kazandırmaya devam edecektir. Genç ve dinamik ekibimizle çok çalışıp ve her geçen sektörü sağlıklı ve istikrarlı bir şekilde bilinçli ellerde büyütmeye devam edeceğiz.”

Son olarak Itriyat ve Kozmetik sektörü adına eklemek istedikleriniz nedir?

“OTC, Dermokozmetik ve kişisel bakım ürünleri pazarı tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sürekli büyümektedir. Burada önemli olan doğru ürünlerin pazara girmesi, doğru ve eğitimli kişilerle son kullanıcılara ulaşması çok önemli diye düşünüyorum.” Capilactif sloganı; “Hayalinizdeki sağlıklı ve gür saçlar için AKTİFleşin… Nice Olimpos Pharma ürünleri ile bugün ve yarın, sizlerin yanında olabilmek dileğiyle.”

2 YORUMLAR

  1. Sadece eczahanelerdeymis, cogu satis uzerine olan sitelerde var ustelik eczanelerde 30 kusur liraya alabilirsiniz derken 40 lira dediler eczaneler

Comments are closed.