INCIA Egzaderm™ Kit ile Rahat ve Sağlıklı Bir Cilt

Doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiren INCIA, soğuk kış aylarında hassas ciltlerin karşılaştığı yoğun kuruluk problemine Egzaderm™ Kit ile etkili bir çözüm sunuyor. Özellikle kış aylarındaki soğuk ve kuru havadan olumsuz etkilenen cilt problemleri için %100 doğal fayda sağlayan Egzaderm™ Kit, INCIA yoğun nemlendirici sıvı sabun ve Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş aromaterapi yağından oluşuyor.

Kış mevsiminde cildinde aşırı kuruma ve çatlama yaşayanların rahatlıkla kullanabileceği INCIA Egzaderm™ Kit, ürünlerin %100 doğal içerikleri sayesinde de düzenli kullanımlarda ciltte gözle görülür bir iyileşme sunuyor.

Cildinizin yakın dostu; INCIA yoğun nemlendiricili doğal sıvı sabun
El ve vücutta kullanılabilen INCIA yoğun nemlendirici doğal sıvı sabun, içeriğindeki Aspir çiçeği yağı (Linoleik asit) ile deri üzerindeki kızarıklıkları engellemeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda özel formülündeki makademya yağı ile de cildi yatıştırmaya destek oluyor.

Geleneksel sabunlardan farklı olarak özel patentli bir formül ile geliştirilen INCIA yoğun nemlendirici sıvı sabun zengin içeriği sayesinde el ve vücutta etkili bir nemlendirme sağlıyor. Çok kuru cilt tipleri için özellikle tavsiye edilen ürün, bütünsel tedavi kapsamında cildin iyileşme sürecine de olumlu yönde etki ediyor. Cilt tedavisi sürecinde hastalar tarafından kullanılan kimyasal içerikli sıvı sabunlar cilt rahatsızlıklarının  tekrarlanmasına neden olduğu için tedavi süreci yarım kalıyor. Bütüncül sağlık anlayışını benimseyen INCIA, tamamen doğal içeriklere sahip ürünleri ile çeşitli cilt problemlerine sahip herkese pozitif çözümler sunuyor.

Doğadan gelen mükemmel iyilik; Rahatlatıcı Bir Dokunuş aromaterapi yağı
INCIA’nın bir diğer bütünsel tedavi ürün grubu olan aromaterapi yağları da yine kullananların yaşam kalitesini yükselten öneriler ile dikkat çekiyor. Tüm hassas ciltlerin kullanımına uygun aromaterapi yağı Rahatlatıcı Bir Dokunuş, kış aylarının vazgeçilmez cilt bakım ürünleri arasında yer alıyor.

Aromaterra Rahatlatıcı Bir Dokunuş, INCIA BioArge laboratuvarlarında tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak geliştirilen etkili formülü sayesinde stres veya farklı sebeplerden oluşan cilt rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı oluyor. Aşırı kuruluk ve kaşıntı sonrasındaki döküntü sonucu oluşan rahatsızlıklarda konfor sağlayan aromaterapi yağı, aromatik kokusuyla da kullanıcılarına kendini iyi hissettiriyor. Doğanın iyileştirici etkisini barındıran; kayısı çekirdeği yağı, yalancı iğde yağı, çuha çiçeği, hodan, tatlı portakal yağı, roman papatyası, kafur, okaliptüs yağı, palmarosa, mür ıtır ve doğal E vitamini sayesinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu olmadan en doğal yollardan cildin rahatlamasına ve sağlıklı bir görünüme ulaşmasına yardımcı oluyor.


INCIA, yalnızca doğadan ilham alıyor
Doğada bulunmayan hiçbir maddeyi üretmeyen ve kullanıcılarına sunmayan INCIA, yalnızca doğal kaynakları yüksek teknoloji ile birleştirerek hayatın her alanında bütünsel bir iyi olma hali sunuyor.

Genetiği değiştirilmiş hammaddeler, paraben, petrokimyasal maddeler ya da sentetik koku, kıvam artırıcı, köpürtücü, koruyucu, renk ve boya maddesi INCIA ürünlerinde yer almıyor.