Güçlü Bağışıklığın Formülü Granny’s, Artık Türkiye’de

 

Pandemi nedeniyle daha sık tercih etmeye başladığımız pastil grubuna katılan yepyeni bir vitamin olan Granny’s içerisinde bulunan zencefil, çinko, propolis ve C vitamini ile bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Aynı zamanda bitkisel tatlandırıcı stevia ile ağızlarda lezzetli bir aroma bırakan bitki özlü Granny’s, vücudu virüslere karşı da adeta bir kalkan gibi koruyor.

Uzmanlar tarafından geliştirilen pastil sayesinde boğaz ağrıları ve tahriş olmuş dokular rahatlıyor ve yatışıyor. Granny’s hafif ve orta şiddetli boğaz ağrılarında yutkunma güçlüğü ve boğaz şişliği gibi şikâyetlerin azaltılmasını sağlıyor. İçeriğindeki doğal propolis sayesinde ses kısıklığının giderilmesine, çinko bileşenleriyle de tahriş olmuş mukozal dokuların sebep olduğu kuru öksürüğün bastırılmasına yardımcı olan Granny’s herhangi bir yapay tatlandırıcı içermiyor, bunun yanı sıra dört adedi ile günlük çinko ve C vitamini ihtiyacını da karşılıyor.

Granny’s nedir? 

Ses kısıklığı, boğaz ağrısı ve hafif öksürük şikâyeti olan kişilerin kısa sürede rahatlaması ve şekere benzemesi nedeniyle en sık tercih edilen vitaminler arasında sayılır. Belirtiler kendini gösterdiği zaman alınması tavsiye edilir. Zaman kaybetmeden kullanılırsa belirtiler yoğunlaşmadan sorunun önüne geçebilir. Belirtiler ve ağrılar çoktan başlamışsa da kullanılabilir. Bu durumda sürecin daha rahat geçirilmesine yardımcı olur.

Granny’s nasıl kullanılır?

Kullanımı oldukça basittir. Kaç yaşından itibaren kullanılabileceği ve günlük ne kadar alınabileceği ambalajı üzerinde belirtilmektedir. Günlük alınabilecek maksimum miktar önerisinde bulunulmaktadır ve kişinin ihtiyacına göre belirtilen bu adede kadar istendiği zaman, istendiği miktarda kullanılabileceği anlamına gelmektedir. Çocukların kullanımına uygun pastil çeşitleri ise kısıtlıdır.

Granny’s faydaları nelerdir?

-“Öksürüğe iyi gelir mi?” ya da “Boğaz ağrısına iyi gelir mi?” gibi sorularınız varsa bu tür şikâyetler üzerinde etkilidir. Soğuk algınlığı olan kişiler üzerinde aşağıdaki etkilere sahiptir.

-Sert bir şekere benzer ve ağızda emilerek tüketilir. Böylece tükürük bezleri çalıştırır ve yutkunmayı kolaylaştırır. Boğaz ağrısını hafifletir. İçinde bulunan antibakteriyel etken maddeler sayesinde boğazınızı rahatlatır.

-Öksürüğe iyi gelir. Solunum yollarını yumuşatarak özellikle kuru öksürüğü giderir.

-Ferahlık hissi verir. İçerdiği yüksek aroma sayesinde solunum yollarını açar.

-İlaç kullanımını azaltır. Hastalık belirtilerini hafifleterek kişinin kendini daha iyi hissetmesine ve hastalık sürecini antibiyotik almadan atlatmasına yardımcı olur.