Cilt temizliği ve bakımında Tena’dan devrim niteliğinde çözümler

TENA’nın yeni ürünü “3’ü 1 Arada Susuz Temizleme Kremi” temizlikte adeta susuz devrim yaratarak, sabun kalıntıları bırakmadan cildi su ve sabun kadar iyi temizliyor.

Su ve sabuna alternatif, ama bir o kadar da etkili olan Susuz Temizleme Kremi, formülünde ciltte tahriş oluşturan sürfaktan (yüzey aktif madde) yerine emülsiyonlar ile durulama ve kurulamaya gerek bırakmadan en hassas cildi bile temizliyor, koruyup iyileşmesine yardımcı oluyor. İdrar kaçırma için de ideal olan Susuz Temizleme Kremi, kötü kokuyu azalttığı için kullanıcının konforunu artırarak kendini iyi hissetmesini sağlıyor. pH 5.5 seviyesi sayesinde cilt ile uyumlu bu krem, çok sık yıkamadan kaynaklanan cilt tahrişlerini de azaltıyor.

Tena 3’ü 1 arada temizlik havlusu

TENA, cilt dostu ürünü vücut temizleme havlusu “3’ü 1 Arada Temizlik Havlusu” ile cildin doğal yapısını koruyarak, su ve sabun kadar iyi temizlik sağlıyor. Çok sık yıkamanın oluşturduğu iritasyonlar TENA temizlik havlusuyla azaltılabiliyor. Kullanıcı için pratik ve konforlu hijyen sağlayan temizlik havlusu, kötü kokuları azaltıyor ve cildi koruyarak bakımını sağlıyor.

Tena onarıcı çinko kremi

Kuru, çatlamış ve tahriş olmuş ciltlerin artık yeni bir koruyucusu var: TENA Onarıcı Çinko Kremi. TENA’nın yeni ürünü Onarıcı Çinko Kremi, yumuşak formülüyle içeriğindeki E vitamini, çinko ve onarıcı yağlar ile nem geçirmeyen bir katman oluşturarak cildi yatıştırıyor. Kuru, çatlamış ve tahriş olmuş hassas ciltler için üretilen, parfüm ve koruyucu içermeyen Onarıcı Çinko Kremi, ihtiyaç duyulan bölgeye ince bir tabaka şeklinde uygulanarak cildi korumaya alıyor.