Çantanızın olmazsa olmazları BEEO’dan!

Türkiye’nin ilk ve tek inovasyon ödüllü yerli Anadolu propolisi üreticisi BEE’O, çantanızın demirbaşlarını sizler için hazırladı…

Güneş yanığı sonrası hissedilen kaşıntı, böcek sokması gibi yoğun nem gerektiren durumlar için S.O.S. Yoğun Bakım Kremi, içerdiği arı zehri ve arı sütü ile cildinizin kendini onarmasına destek oluyor. BEE’O %10 damla, BEE’O On The Go ve BEE’O Shot’lar ise tatilde vücudunuzun ihtiyacı olan günlük vitaminleri sağlıyor. Tüm ailenizin ihtiyacı olan güneşten koruyucu set ile güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlarken, güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi
Yaz aylarının gelişiyle birlikte güneş yanıkları, lekelenmeler, cilt kuruluğu ve küçük yaralanmalar gündeme geliyor. İşte tam da bu durumda doğal formülü ile “BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi” en büyük yardımcımız oluyor. BEE’O APICARE S.O.S Yoğun Bakım Kremi formülünde saf Anadolu propolisi, arı sütü, ham bal, hyalüronik asit, zeytinyağı, mineral çinko, B5 ve E vitaminlerini barındırıyor. Cildinizin hassas ve kuru olduğu, yoğun nem bakımına ihtiyacı olduğu dönemlerde bu doğal formül sizler için harika bir çözüm oluyor. Arı zehri ve arı sütü içeriği cildinizin kendini onarmasına destek oluyor. Cildin yoğun nem bakımına ihtiyaç duyduğu her an dudak, el, topuk, diz/bacak ve dirsek/kola uygulanabilen bu eşsiz formülü tatil çantanızdan eksik etmeyeceksiniz.

BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla
BEE’O, Suda Çözünebilir Propolis Damla ile propolisi tüketmenin kolay yolunu sunuyor. BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla’yı doğrudan suya ekleyebildiğiniz gibi süt, meyve suyu gibi sıvı gıdalara da karıştırarak tüketebiliyorsunuz. Yetişkinlerin günde 20-80 damla; çocukların günde 10-40 damla şeklinde, doğrudan ya da ılık veya soğuk sıvı gıdaların içerisine ilave ederek tüketebilecekleri bu ürün %10 oranında saf Anadolu propolisi içeriyor.

BEE’O Propolis Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot
Kudret narı, kırmızı ginseng ve Anadolu propolisi karışımından oluşan BEE’O Propolis Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot ile tatilde beslenmenize hem doğallık hem de lezzet katmanız mümkün. 1 adet BEE’O Propolis Kudret Narı Kırmızı Ginseng Shot, C vitamini içeriği ile günlük C vitamini ihtiyacınızı karşılıyor.

BEE’O ON the Go
BEE’O On the Go Propolis- Zerdeçal- Zencefil- Tarçın ve Ham Bal karışımı, %100 doğal içeriği, tek kullanımlık ambalajı ile seyahatte de yanınızda. İster direkt, isterseniz soğuk ve ılık içeceklerinize katarak veya meyveli yoğurdunuz ile tüketmek mümkün.

BEE’O Apicare Vücut Güneş Kremi
Tamamen doğal ve temiz içeriği, BEE’O Propolis AR-GE merkezindeki uzmanlar tarafından geliştirilen krem, saf Anadolu propolisi ve doğal mineral filtresi ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, vücudunuzun nem dengesini de sağlıyor. İçeriğinde, Anadolu propolisi, non-nano çinko, shea yağı ve Aleo vera bulunan bu ürün; renklendirici, katkı, koruyucu ve paraben içermiyor.