C vitamininin en doğal hali

1Mevsim dönümlerinde bağışıklık sistemini güçlendirmek için Nutraxin çiğneme tableti

Bağışıklık sistemini destekleyen C vitamini, enfeksiyonlara karşı direncin artmasına yardımcı oluyor, özellikle mevsim geçişlerinde zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirme açısından önemli rol oynuyor. Bağ dokularını bir arada tutan, zehirlenmeler ve ateşli hastalıklarda vücudu koruyan ve bağışıklık sistemini güçlendiren C vitaminini, her insanın yaşa bağlı olarak her gün farklı oranlarda mutlaka alması gerekiyor.

Neden doğal C vitamini?

Kronik stres, yoğun iş temposu, uykusuzluk, beslenme yetersizlikleri, sigara ve alkol alışkanlıkları, çevre kirliliği, aşırı fiziksel yorgunluk gibi etkenler bağışıklık sistemini zayıflatarak çeşitli hastalıklara yakalanmayı kolaylaştırıyor. Özellikle mevsim dönümlerinde zayıflayan bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kışı sağlıklı geçirmek için bağışıklık sisteminin takviye edici gıdalarla desteklenmesi önem taşıyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında bağışıklık sisteminin desteklenmesinde C vitamini en büyük rolü oynuyor. Diyetisyenler C vitamininin doğal yollardan elde edilmesinin sağlıklı yaşama destek sağladığını belirtiyorlar. C vitamini yoğun bitkilerden elde edilen doğal özlerin karışımı olan C vitamini tabletleri ise, bitki özlerinden elde edilmeleri sayesinde günlük yaşam temposunda ihmal edilen beslenme düzensizliklerini doğal yoldan takviye ediyor.

Doğal C vitamini ile doğadan sağlığa

Takviye edici gıda alanında faaliyet gösteren Nutraxin’in gelişmiş teknolojilerle doğal bitki özlerinden elde ettiği doğal gıda destekleri, tescilli ve güvenilir nutrasötik ürünler olarak hayatı kolaylaştırıyor. Bu ürünler arasında yer alan Nutraxin C Vitamini Çiğneme Tableti, içerdiği standardize acerola meyve konsantresi, standardize kuşburnu ekstresi ve standardize sitrus bioflavonoidleri kompleksi ile %100 doğal C vitamini kullanımı sağlıyor. Nutraxin C Vitamini Çiğneme Tableti %100 doğal bitki özü içeriği ve sitrus flavonoidleri ile vitaminin vücuttaki emilimini artırıyor.