Wee Baby Mini Cooper kazandırdı

Anne ve bebek ürünlerinin Türkiye’deki lider markası Wee Baby, ecza depoları satış fuarlarına özel sektörde ses getiren bir kampanyaya imza attı. 18 Şubat – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanyaya Kayseri Talas Bölgesi Sedef Eczanesi’nden katılan Ecz. Sedef Durkut, Mini Cooper’ın talihlisi oldu.

Anne bebek sektörünün en önemli yerli üreticilerinden Wee Baby, 2019 yılında sektörde dikkat çeken bir kampanyaya imza attı. 18 Şubat – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında ecza depolarından alışveriş yapan eczacılar, Mini Cooper kampanyasına katılma şansı yakaladı.

16 Mayıs 2019’da noter huzurunda gerçekleşen çekilişin talihlisi ise Kayseri ilinden Sedef Eczanesi oldu. Geçtiğimiz günlerde Kosifler Oto Mini’nin özel showroomunda arabasını teslim alan Eczacı Sedef Durkut, mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: “Wee Baby, eczacılar olarak sürekli iletişimde olduğumuz, güçlü iş ortaklığımız olan bir marka. 2019 yılı fuar döneminde eczanemin ihtiyacı olabileceğini düşündüğüm ürünlerin satın almasını gerçekleştirdim ve çekilişe katılma şansı yakaladım. Hediyenin bana çıkacağı konusunda hiç umudum yoktu, tamamen müşteri memnuniyeti ve ürünün kalitesine olan güvenle bu ürünleri tercih etmiştim.  Kampanyanın kazananı olduğumu öğrendiğimde de ilk önce inanamadım, benim için çok güzel bir sürpriz oldu. Wee Baby bu kampanya ile sektörde bir ilki gerçekleştiriyor. Marka gücünü ve partnerlerinin de her zaman yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.” Durkut, kendilerine bu şansı tanıyan Burda Bebek ailesine de teşekkürlerini iletti.

Türkiye’de emzik ve biberon kategorisinin lideri olan Wee Baby, eczanelerin anne bebek sektörü için önemli bir satış kanalı olduğunu belirterek, sektöre değer katacak çalışmalara devam edeceklerini açıkladı.