Wee Baby Meyve Süzgeciyle sağlıklı beslenme

Bebeklerin ek gıdaya geçişiyle birlikte tüketeceği gıdalar da farklılaşmaya başlıyor. Bu süreçte meyve ve sebze tüketmeleri bebeklerin sağlıklı gelişimlerini sürdürmeleri için öncelikli hale geliyor. Meyve ve sebzelerin sağlıklı ve güvenle beslenmesine yardımcı olan ürünler annelere bu dönemde kolaylık sağlıyor.

 

Bebeklerin kendi kendilerine yemelerinin desteklenirken bunu güvenli bir şekilde yapmaları önemlidir. Ek gıdaya geçilen ilk dönemlerde bebeklere verilen meyve ve sebzenin küçük parçalarla ve güvenle yenebilmesi için meyve süzgeçleri idealdir. Pratik kullanımlı ürünleriyle anneler ve bebeklerinin her döneminde yanlarında olan Wee Baby, Meyve Süzgeci ile ek gıda dönemini kolaylaştırıyor.

Taze meyve ve sebzeler ile güvenle tanışmayı sağlıyor  

Delikli silikon ucu, içine konulan meyve ve sebze suyunun bebeklerin rahatça emilmesini sağlıyor. Bebeğin ilk aylardan itibaren taze meyve ile tanışıp, beslenmesine yardımcı olan Meyve Süzgeci’nin silikon yapısı sayesinde içine meyve parçaları konulabiliyor. Meyve posası süzgeçte kalırken meyve suyunu bebek içebiliyor. Silikon olması kokma, renklenme olmasını engelliyor. Kolaylıkla yıkanarak, temizlenebiliyor. Tutma yerleri de bebekler için ergonomik olan Meyve Süzgeci, her bebeğin ihtiyacı, motor sinir gelişimini ve özgüveni destekliyor. Meyve ve sebzenin bebeğin yutmasına ve boğulma riskine karşı ise güvenle kullanılma imkanı sunuyor.  Aynı zamanda diş çıkarma ayları olan ek gıdaya geçiş döneminde bebekler meyve süzgeci sayesinde dişlerini de rahatlatıyor.

Wee Baby Meyve Süzgeci’nin yanı sıra anneler ve bebeklere özel diğer ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi için http://www.weebaby.com.tr/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.