Veni Vidi Göz Büyümeye Devam Ediyor

venividi

Ülkemizde göz sağlığı alanında istikrarlı gelişimiyle dikkat çeken Veni Vidi Göz Grubu, geliştirdiği tedavi ve cerrahi tecrübesini gün geçtikçe daha çok hastaya ulaştırma yolunda ilerliyor.
Veni Vidi Göz Grubu Genel Müdürü İbrahim Bayraktaroğlu, Veni Vidi Göz Grubu’nun halen 50’ye yakın doktoru ve 350’nin üzerinde sağlık çalışanıyla İstanbul, Ankara ve Sakarya’daki 6 merkezde, yılda 200 bin civarında hastaya hizmet verdiklerini vurgulayarak, hasta memnuniyetine odaklı yaklaşımıyla, ülkemizin saygın, güvenilir sağlık markalarından biri olma hedeflerine doğru emin adımlarla yol aldıklarını ifade etti.

 

Uzunca bir süre imalat sanayi tecrübesinin ardından 6 yıldır sağlık hizmeti sektöründe bulunmak öncelikle manevi açıdan daha tatmin edici oldu benim için. Konumuzun yaşam kalitesini doğrudan etkileyen daha iyi görmekle, göz ile olması daha da artırıyor bu tatmini….
En çok ta memnun hastalarımızın ifadeleri “iyi ki bu işin içindeyim!” diye düşündürtüyor çoğu zaman.

VENİ VİDİ… dilimizdeki karşılığıyla GELDİM GÖRDÜM..
Roma İmparatoru Sezar’ın tarihe geçen bu sözü, ülkemizin göz hastalıkları alanında hizmet veren ilk özel kuruluşlarından biri olarak 30 yıla yakın bir geçmişte kurumumuzun adı olmuş. Yıllardır hizmet verdiğimiz yüz binlerce hastamızın mutluluğu, takdir ve dualarının beslediği çalışma arzumuz ve heyecanımızla, bu ismi devraldık. Bizi tercih eden hastalarımızın, insan odaklı hizmet döngüsünde önemli roller üstlenen çalışanlarımızın, hekimlerimizin, çözüm ortaklarımız ve hizmet sağlayıcılarımızın güveni, memnuniyeti, inancı ve desteği ile başarımız daha büyüyecek…

Hastalarımızın memnuniyetine odaklıyız.

Tanısal tıp teknolojileri, gelişmiş medikal ve cerrahi tedavi uygulamalarında yetkin çekirdek hekim kadromuzun hastalarımıza kişisel olarak gösterdiği özen, hedeflediğimiz hizmet kalitesinin önemli unsurlarından. Sağlık hizmeti işinde sürdürülebilir başarının ancak bu ilkeye sadık kalınarak sağlanabileceğine inanıyoruz. Bu konuya çok önem veriyor, özen gösteriyoruz. Doktorlarımızın bu konuda gösterdiği performansı, objektif bir şekilde ölçmeye yönelik sistemlerimizi disiplinle yürütüyor, geliştiriyoruz. Bu sayede zaman içinde yetkin, duyarlı, etik değerlere bağlı, kurum bağlılığı yüksek ve tabi ki mutlu bir medikal kadro oluştu kurum bünyesinde. Elbette samimi, güven veren medikal yönetimimizin bunda etkisi çok önemli.

 Tanı doğruluğu, cerrahi ve laser uygulamalarında yetkinliğimiz ile hasta memnuniyetimizin yüksek olduğunu görüyoruz.

En etkili tanıtımın, doğru tanı ve başarılı bir tedaviyle mutlu kılınmış hastaların, duygu ve düşüncelerini başkalarıyla paylaşması olduğuna inanıyorum ve tüm kurumsal unsurlarımız da bu inanışı paylaşır. Mükemmel sonuçlara kavuşturduğumuz binlerce hastamızın, doktorlarımızı ve kurumumuzu yakınlarına tavsiye etmesi bizim için çok değerli. Eski hastalarımızın devamlılığını takip ettiğimiz gibi, portföyümüze yeni hastalarımızın eklenmesini de tavsiye zincirinin çalıştığını teyit eden bir gösterge olarak çok yakından takip ediyoruz. Merkez yöneticilerime, doktorlarımıza en sık sorduğumuz sorudur belki de: “Yeni hastalarımızın gelişimi”.

İleri teknolojinin kullanımını vazgeçilmez buluyoruz.

Gelişmiş teknolojinin kullanımı, göz hekimliğinde verilecek hizmetin belki de en önemli faktörü. Bilimsel gelişmeleri takip eden, derin bilgi birikimi ve deneyime sahip hekimlerimizin ileri teknolojiyle desteklenmesi, başarımızın önemli unsurlarından.
Lazerli refraktif cerrahi teknolojinin çok hızla geliştirildiği bir alan ve biz de teknolojimizi 3 yılda bir yeniliyoruz.
Benzer şekilde göz içi mercek uygulamalarında da gerek operasyonları sıfır komplikasyonla yapmayı güvence altına alan sistemlerle donatılmış en son teknoloji cerrahi cihazları gerekse ileri teknoloji ürünü merceklerin kullanımı bakımından global gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu alanda son yenilik trifokal olarak anılan hem yakın, hem orta, hem de uzak mesafelerdeki görüş için tasarlanmış mercekler ve sonuçlar çok başarılı. Her iki alanda uluslararası şirketlerle işbirliğimiz var.

İnsan odaklı düşünüyoruz

Şu hususun üzerinde de önemle durmak istiyorum ki, Biz, en uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleriyle en yüksek memnuniyeti sunmak için varız. İşimizi yaparken insan odaklı düşünürüz, etik değerlere saygı gösteririz ve bunun karşılığını da hasta memnuniyeti, daha çok tercih edilmek, büyümek ve güçlenmek olarak alırız.

Son olarak şunu da ifade etmek isterim: Biliyoruz ki, ancak bu ülke var oldukça, ancak bu ülke bize güvendikçe bizler var olabiliriz.

Tüm çabamız, ülkemizin sevgisini ve güvenini sürekli olarak hak etmek….

 

#VeniVidi #VeniVidiGöz #VeniVidiGözGrubu #PharmaTurkey