Supradyn Yeni Formülünü Doktor ve Eczacılara Tanıttı

Günlük hayat düzeni içerisinde aktif hissetmek isteyenlerin yanında olan Supradyn yenilenen formülünü marka yüzü Burcu Esmersoy’un ev sahipliğinde doktor ve eczacılara tanıttı.

Supradyn teknolojinin, bilimin ve değişen çağın getirdiklerini yakından takip ederek geliştirilen yeni formülünü, doktor ve eczacılarla tanıştırdı. Geçtiğimiz günlerde sağlık profesyonellerine özel olarak düzenlenen tanıtım toplantısında, “Hızla değişen dünyada hayata yetişebilmek için değişime ayak uydurmak” başlığı altında Supradyn’nin yeni formülünün yanı sıra değişen dünya trendleri de konuşuldu. Gazeteci Dr. Fatoş Karahasan ve İnternet Ekipler Amiri Serdar Kuzuloğlu “eczanelerin teknolojiye ayak uydurması”, “sosyal medyanın sağlık iletişimine getirdikleri”, “Sağlık profesyonellerinin markalaşması” gibi konularda değerli bilgiler paylaştı. İngiltere Newcastle Northumbria Üniversitesi Profesörü David Kennedy, multivitamin kullanımının öneminden bahsederken, etkinliğin moderatörlüğünü ise markanın yüzü olan Burcu Esmersoyüstlendi.

Eczaneler Marka Olabilir Mi?

İstanbul’un çeşitli bölgelerinden gelen 78 eczacı ile gerçekleştirilen etkinliğe konuşmacı olarak katılan Dr. Fatoş Karahasan “markalaşmak”, “sağlık profesyonellerinin bireysel tanıtım çalışmaları”, “eczacıların teknolojiye ayak uydurabilmesi için uygulayabilecekleri yöntemler”, “gelecek kuşaklara verilebilecek sağlık hizmetleri” gibi konulara yer verdiği sunumunda “Geçmişte her şey kitleseldi, şimdi ise her şey kişiselleşiyor. Eczacılar da bu hedef kitleyi iyi dinleyip sağlık alanındaki yönlendirici güçlerini bu yönde şekillendirmeliler. Yani değişen dünyaya göre gelişim sağlamak önemli.” diyerek aslında sektörde yapılabilecek faydalı birçok çalışma imkânı olduğuna değindi.

1509951712_Etkinlik_1

Sağlık Sektörü Ve Teknolojinin Birlikteliği

Burcu Esmersoy moderatörlüğünde sürdürülen etkinliğin bir diğer konuşmacısı Serdar Kuzuloğlu ise “sağlık alanındaki teknolojik gelişmeler”, “önümüzdeki dönemde bizi nasıl gelişmeler bekliyor”, “teknolojideki sektörel tehdit unsurları” konularında eczacıların oldukça dikkatini çeken bilgiler paylaşarak “Elimizde bulundurduğumuz cihazlar sayesinde sağlık alanında da yepyeni bir çağa ilerliyoruz. Müşterilerimiz ve hastalarımız hakkında çok daha fazla bilgi edinebileceğimiz cihazlara sahibiz. Mesleğinizi farklı noktaya taşıyabilecek bir çok çözüm var ve bu doğrultuda iş yapış şeklimizi buna göre değiştirmekte fayda olduğunu düşünüyorum.“

dedi.

#supradyn, #burcuesmersoy, #serdarkuzuoğlu, #fatoşkarahasan