SEYAHATLERİNİZDE PROBİYOTİĞİNİZİ YANINIZDAN AYIRMAYIN!

Farklı coğrafyaları keşfedecek olanların sık sık karşılaştığı sindirim problemi için probiyotik takviyesi büyük bir önem taşır. Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital’in yeni çıkardığı Probiyotik Serisi, seyahat öncesi ve sırasında sindirim sistemini düzenliyor.  

Doğanın ve bitkilerin iyileştirici gücünden ilham alan Zade Vital, seyahat sırasında yaşanan hava değişikliği ve yemek düzeninden kaynaklanan sindirim bozukluklarına karşı doğal yöntemler sunuyor.

Sindirim sistemi hassas olanlar için önerilen dost bakteriler olarak tanınan probiyotikler, bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye de yardımcı olur. Seyahatler sırasında kullanım kolaylığıyla da dikkat çeken markanın probiyotiği, yararlı ve zararlı bakteri oranını dengeliyor.

 

Probiyotik Tüketiminin Önemi…

Sindirim sistemi, özellikle de bağırsaklar, dost bakterilerden oluşan geniş ve zengin bir floraya sahip. Bağırsak floramız, sindirimi sisteminin işlevini sağlıklı bir şekilde yerine getirmesini sağlıyor. Ayrıca bağışıklık sisteminin temelini oluşturuyor.

Uzun süreli seyahatler, stresli iş hayatı, düzensiz beslenme gibi durumlarda bozulan flora, sindirim sistemi problemlerine neden olabilir. Katkı, kimyasal ve koruyucu içeren endüstriyel gıdaların ve antibiyotiklerin kullanımıyla, bağırsak floramızı oluşturan bakterilerin sayısı azalır, yapısı bozulur ve bu durum bağışıklık sisteminin bozulması için önemli bir tehdit oluşturur.

 

Probiyotikler, sindirim sistemi florasını yeniden düzenlemek, sindirim sorunlarını gidermek ve bağışıklık sistemini desteklemek için çok önemli takviyeler. Probiyotiklerin sindirim sistemini dengeleyici etkileri ile kabızlık, ishal, şişkinlik gibi semptomlar azalıyor, bağışıklık sistemine verdikleri destekle, vajinal flora dengeleniyor, bağışıklık sistemi güçlenerek hastalıklara ve alerjik problemlere karşıdirenç artıyor.

İhtiyacınıza göre farklı doz ve içerikleri ile Zade Vital Probiyotik Serisi sadece eczanelerde!