Saç dökülmesine karşı etkili seri: Prozinc Plus Losyon ve Şampuan

p35Prozinc Plus Losyon ve Şampuan, içeriğinde bulunan Sawpalmetto ve TrichogenVeg Kompleks ile saç dökülmesi tedavisinde etkili ve güvenilir

Dermotek Laboratuarları tarafından 2009 yılında geliştirilen ve 20 yıldır marka olan Prozinc, birçok saç bakım ürünüyle Türkiye şampuan pazarında liderliğini sürdürüyor. Prozinc’in alt markalarından biri olan Prozinc Plus Losyon ve Şampuan, saç dökülmesi tedavisine destek olarak kullanabilecek saç dökülmesini önleyici bir üründür. İçeriğinde bulunan Trichogen Complex ve SawPalmetto’nun çift etki mekanizması ile saç dökülmesini durdurur. TrichogenComplex; içerisinde bitkisel, biyoteknolojik ve sentetik komponentlerden meydana gelen 7 etken maddeden oluşan bir komplekstir. Prozinc Plus Losyon kuru ve temiz saça sabah ve akşam 10 kez püskürtme ile uygulanır. Şampuan ise günlük kullanıma uygundur. Paraben ve renklendirici içermeyen ve dermatolojik olarak test edilen ürün 5.5ph değerine sahip olup her saç derisi ile uyumludur. Ürünler sadece eczanelerde satışa sunulmaktadır.

1 YORUM

  1. Saw palmetto ve biotin içeren haplar da var. İkisi birlikte kullanıldığında hem içeriden hem dışarıdan aynı maddelerin saça etki etmesi söz konusu olabilir.

Comments are closed.