Photoderm Bronz Brume SPF 30 ile Sağlıklı Bronzluk Artık Mümkün

 saglikli-bronzluk-artik-mumkun

Bioderma Laboratuvarları ürettiği her üründe, cildin kendisinden ilham alıyor. Sağlıklı normal cildi inceleyerek en kusursuz, en doğal haline getirmek için, cildin işleyişini taklit eden biyomimetik içerikler kullanıyor.

Photoderm Bronz Brume bunun en iyi örneklerinden biri.

Aslında bronzlaşmak vücudumuzun güneşe karşı kendini korumak için geliştirdiği mükemmel bir savunma sistemi. Bu sistem, hücre DNA’mızın zarar görmesini engelliyor. Doğal savunma sistemi harekete geçene ve biz tam anlamıyla bronzlaşana kadar cildimiz çok fazla hasar görüyor.

Photoderm Bronz Brume SPF 30, güçlü filtre sistemi ve benzersiz hücresel koruma özelliğiyle, hücre DNA’sını korurken aynı zamanda bronzlaşma mekanizmasını hızlandırarak sağlıklı bronzluğu garanti ediyor.

Özellikle kuru yağ dokusu sayesinde, tüketicilere benzersiz bir kullanım keyfi sunan ürün, yüz vücut ve saçta kullanılabiliyor.  Islak ciltte de kullanılma özelliği bulunan ürün, hafif parfümlü ve ışıltılı görünümüyle sağlıklı bronzluğu keyfe dönüştürüyor.

 

Photoderm Autobronzant

Güneşe hiç çıkmadan, hayal ettiğiniz bronzluk

Bioderma’nın güneşlenmekten hoşlanmayan veya tatil için vakti olmayanlar için de bir çözümü var. Güneşsiz sağlıklı bronzluk sağlayan Photoderm Autobronzant, nemlendirme özelliğiyle ve sprey formuyla kısa sürede cildinize güneş etkisini yansıtıyor. Sadece keratinle temas ettiğinde renk alan, yani boyar madde içermeyen formülüyle güneşsiz gerçek bronzluk sağlıyor. Dalga dalga bir görünüme de yol açmayan ürünü uygulamadan önce cildinize peeling uygulaması yaparak, ölü deriden arınmanız gerekiyor. Güneşe gerek kalmadan eşit ve sağlıklı bronzluk için en iyi alternatif olan Photoderm Autobronzant, yüz ve vücut bölgesinde kullanılabiliyor. İstenilen renge gelene kadar günde bir kez uygulamak, sonraki günlerde de renk açıldıkça tekrarlamak en etkin sonucu verecektir.

 

#Bioderma #PhotodermAutobronzant #PhotodermBronzBrume #SağlıklıBronzlaşma #PharmaTurkey