Mustela Cicastela ile Maceraya Doymayan Bebekler!

Dünyaya geldikleri ilk birkaç yılda bebeklerin hayatı yeni maceralarla doludur. Gördükleri her şeye dokunarak keşfetmek, her şeyi denemek isterler. Ebeveynler dikkatli davransalar bile bebeklerin bu kaçınılmaz yeni maceraları zaman zaman ağız ve cilt tahrişlerine, kızarıklıklara, sinek/böcek ısırıklarına ya da ufak sıyrıklara neden olur.

 

Bazı maceralar koruyucu bir partnere ihtiyaç duyar

Bebeklerin bazı maceraları, cilt tahrişlerini onaran, yatıştırıcı ve arındıran koruyucu bir partnere ihtiyaç duyar. Ebeveynler için çocuklarından daha önemli bir şey olmadığını bilen ve doğal kökenli ürünler geliştirmeyi taahhütleri arasına koyan Mustela, işte bu noktada Cicastela Onarıcı Bakım Kremi ile ebeveynlerin en büyük yardımcısı.

Dermatolojik ve pediatrik kontrol altında, %91 doğal kökenli içeriklerle formüle edilen Mustela Cicastela, bebek ve çocukların doğumdan itibaren karşılaştığı günlük cilt sorunlarını yatıştırmaya yardımcı olurken, sıyrık, çizik ya da ağız çevresi tahrişleri gibi ufak cilt sorunları ile ilgili rahatsızlık hislerini de giderir. Özel dokusuyla yapışkan veya yağlı bir his bırakmayan Cicastela, cildi koruyan bir nem bariyeri görevi görür ve özel aplikatörlü ucu sayesinde istenilen bölgeye kolaylıkla uygulanabilir.

Doğal içerikler

Cicastela, içeriğindeki Hiyalüronik Asit ile cildin nem depolarını doldurarak cildin iyileşmesine yardımcı olur. Panthenol ile rahatsızlık hissinin hızlı bir şekilde giderilmesi için cildi nemlendirir. Bakır-Çinko ile cildin doğal dengesini korumasına yardımcı olur. Avokado Perseose® ile de cildin nem bariyerini güçlendirir.

 

 

 

 

 

 

 

 

#Mustela #Cicastela #MustelaCicastela #BebekCildi #BebekBakımı #BebekSağlığı #BebekBakımKremi #BebekKremi #CiltTahrişiİçinKrem