Minikler için hijyenik temizlik

Bebeklerin büyüme ve gelişme dönemlerinde annelerin en büyük yardımcısı olan MYCey, inovatif ürünleriyle onların işini kolaylaştırıyor. MYCey’in çocuklar için özel olarak geliştirdiği pratik klozet örtüleri, dışarıda olsalar bile bakterilerle teması engelleyerek annelerin hijyen korkusunu ortadan kaldırıyor.

Anne titizliğiyle ürünler geliştiren MYCey, çocukları bakterilerden koruyarak her yerde hijyenik tuvalet imkanı sunuyor. Hijyen korkusunda endişelenen annelerin kurtarıcısı olan bu örtüler, tuvalet alışkanlığını yeni kazanan ya da okula başlayan çocukların hijyenik olmalarını sağlıyor. Kullan-at klozet örtüleri çocukların bakteri bulunan yüzeylere dokunmasını engellerken, annelerin içinin hep rahat etmesine yardımcı oluyor.

Kullan-at örtüleri ile her yerde hijyenik tuvaletler

Hijyene çok önem veren anneler için çocuklarının umumi tuvalet kullanması, kıyafetlerinin veya vücutlarının klozet yüzeyine dokunması işlerini zorlaştırıyor. MYCey çocuklar için geliştirdiği kullan-at klozet örtüleri ile annelerin hijyen korkusunu ortadan kaldırarak bu dönemi rahat atlatmalarına yardımcı oluyor. Pratik kullanım sağlayan bu örtüler altında bulunan bantları sayesinde yüzeye sabitlenerek kaymayı önlerken, tüm ölçülerdeki klozetlere uygun boyutta olması ile çocukların klozete temasını engelliyor. Su geçirmeyen örtüler tuvaletlerin yüzeyinde bulunan mikroplara dokunmasını engelleyerek çocukların güven içinde olmasını sağlıyor.