Kara Mürver ile Doğal Koruma

C Vitamini ve çinko ile zenginleştirilmiş olan standardize kara mürver ekstreli Zade Vital Sambucus Nigra bağışıklığınızı korumaya yardımcı oluyor.

Kara mürver bitkisi veya meyvesi; öksürük  ve üst solunum yolu enfeksiyonları gibi pek çok sağlık probleminin tedavisinde destekleyici olarak yıllardır kullanılıyor. Yapılan İn vitro (laboratuvar ortamında)  çalışmalarında kara mürverin enfeksiyonun erken dönemlerinde koruma sağlayabileceği belirtiliyor.

Kuvvetli antienflamatuar ve antioksidan özellikler içeren karamürver ekstreli Zade Vital Sambucus ürünü, mevsimsel değişimlerle etkilenen bağışıklık sistemini de güçlendirmeye destek oluyor.

Zade Vital Sambucus Nigra’nın formülündeki C vitamini; bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına yardımcı olur. İçeriğindeki çinko ile bu etki güçlendirilmiştir.

Bu özel kara mürver ekstresi hem kapsül hem efervesan hem de şurup olmak üzere farklı formlarda sunuluyor.  Doğal kırmızı/mor havuçla renklendirilmiş olan kapsüller, hiçbir tatlandırıcı ve glüten içermiyor.

 

 

 

 

#ZadeVital #Vitamin #CVitamini #SambucusNigra #BağışıklıkSistemi #BağışıklıkSağlayanVitamin