Growth Faktör ile Etkin ve Kalıcı Çözüm


Dr. Servet Terziler, Growth Faktör uygulamasının pratik,

etkin ve kalıcı bir çözüm olduğunu söyledi.

Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Medikal Direktörü Uzm. Dr. Servet Terziler, Growth Faktör uygulamasının kent yaşamında saçın gelişimi ve büyümesi için pratik, etkin ve kalıcı bir çözüm olduğunu ifade etti.

Daha Gür ve Dökülmeyen Saçlar

İçerisinde 33 tane FDA onaylı büyüme faktörünün olduğunu belirten Uzm. Dr. Terziler, şöyle konuştu: “Konusunda uzman hekimlerimiz Skin Stamp adı verilen bir cihazla saç derinizde mikrokanallar açıyor. İçerisinde büyüme faktörlerinin bulunduğu Growth Faktör kürü açılan bu kanalların içlerine yediriliyor. İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmediği gibi seans sonunda günlük yaşam konforunuzdan ödün vermeden sosyal ve iş yaşamınıza devam edebilirisiniz. Growth Faktör uygulaması ile saç kalitenizi artırabilir daha gür ve dökülmeyen saçlara kavuşabilirsiniz.”

%87 Başarı Oranı

Uzm. Dr. Terziler, Growth Faktör uygulamasının 15 gün aralıklarla yaptırılması gerektiğini kaydederek, bu işlemin süresinin, 30 dakika olduğunu, 4’üncü seanstan itibaren etkisini göstereceğini ve başarı oranın yüzde 87 olduğunu söyledi. Aynı zamanda bu işlemin kaş ve sakal gibi bölgelere de uygulandığında kıl kalitesinde artış gözlendiğini hatırlatan Uzm. Dr. Terziler, “Dünyada binlerce başarılı sonuç elde eden bu tekniği ünlü oyuncular ve modeller de tercih ediyor” dedi.