Farmasi’den lif kaynağı Nutriplus Nutricoffee Tahıllı Kahve

Beslenme alışkanlığında tahıllara mutlaka yer verilmesi gerektiğine inanan Farmasi’nin kahve çekirdeklerinin besin değeri bakımından zengin çavdar ve arpa tahılları ile harmanladığı Nutriplus NutriCoffee, gün boyu enerjinizi korumanızı sağlarken vücudunuzun ihtiyaç duyduğu lifleri de karşılamakta yardımcı oluyor.

Farmasi, kullanıcılarının karşısına yepyeni bir ürünle çıkıyor. Tahıl içeriğiyle zenginleştirilen Nutriplus NutriCoffee, gün içinde sahip olunan enerjinin korunmasını da sağlarken, sindirim sistemi için gereken lifleri de içeriyor. Kahve çekirdeklerinin besin değeri bakımından zengin çavdar ve arpa tahılları ile harmanlanmasıyla elde edilen Nutriplus NutriCoffee, %60 oranında çavdar ve arpa, %40 oranında ise kahve karışımından oluşuyor.

Tahıl ve tahıl ürünleri vitamin, mineral, karbonhidrat ve diğer besin öğelerini içerdiği için beslenme alışkanlığında fark yaratıyor. E vitamininden zengin ve oldukça önemli bir B1 vitamini kaynağı olan tahılı, günlük beslenmeye Nutriplus NutriCoffee ile dahil etmek mümkün.