Dinç kalmak isteyenlere sağlıklı atıştırmalık!

Kış aylarının vazgeçilmezi, C vitamini kaynağı portakalı sağlıklı atıştırmalıklarıyla buluşturan Zbarz, Slim Portakal ile gün boyu aktif ve dinç kalmanızı sağlıyor. Doğal enerji kaynağı guarananın içinde bulunduğu Zbarz Slim, portakal, yeşil çay, kakao ve hindistan cevizi ile her tadımda farklı lezzetlere erişmenizi sağlıyor. Hiçbir katkı maddesi bulunmayan, koruyucusuz, şeker ilavesiz Zbarz Slim Portakal, zayıflamaya yardımcı ve yağ yakıcı özelliğiyle detoks etkisi yaratıyor.

Katkısız, koruyucusuz, yüksek protein ve lif kaynağı özelliği ile ön plana çıkan Zbarz sağlıklı atıştırmalıkları, tüketicilerin hem sağlığına hem de damak zevkine hitap ediyor. Sağlıklı ve zinde kalmak isteyenlerin kurtarıcısı olan Zbarz atıştırmalıkları, her damak zevkine uygun lezzetiyle tercih sebebi oluyor. Evde, sporda, ofiste ve okulda her anınızda yanınızda rahatlıkla taşınabilen bu atıştırmalıklar, kahve ve çay keyfinizi ikiye katlıyor.

 

Aynı zamanda, tatlı krizlerini de engelleyerek büyük kaçamakları imkânsız hale getiren Zbarz Slim Portakal, içeriğinde bulunan guarana ile yüksek oranda yağ yakıp, zayıflamanızı sağlıyor. Doğal enerji kaynağı olan guarana ile kış aylarından vazgeçilmez meyvesi portakal ile özdeşleşen atıştırmalık; yeşil çay, kakao ve hindistan cevizi ile tek ısırıkta yüksek doygunluk hissi veriyor.