“Destekleyici Kalkanınız Pro-core!”

Bağışıklık sistemimiz, her gün sessizce ve yorulmadan çalışan inanılmaz derecede karmaşık bir sistemdir. Herbalife Nutrition’ın yeni toz takviye edici gıdası Pro-core, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunan çinko, selenyum, C vitamini ve D vitamini bakımından yüksek içeriğiyle öne çıkıyor. Kullanım talimatlarına göre hazırlandığında, tek kullanımlık paketi (3,7g) günlük önerilen çinko, selenyum ve C vitaminininbelirlenen beslenme referans değerlerinin %100’ünü, D vitamini referans değerinin ise %200’ünü* karşılıyor.

Herbalife Nutrition Pro-core’un yüksek miktarda içerdiği C vitamini, selenyum ve çinko hücrelerin oksidatif stresten korunmasına da katkıda bulunurken, içerdiği kuru maya bazlı bir bileşen olan ve faydası bilimsel olarak kanıtlanmış EpiCor®, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Yaşam tarzının destekleyicisi

Dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni, kaliteli uyku ve egzersiz ile birlikte yaşam tarzının bir parçası olarak geliştirilen Pro-core, lezzeti ile de öne çıkıyor. Orman meyveleri tadı ile damakta hoş bir tat bırakan Herbalife Nutrition Pro-core, vejetaryenler tarafından da kullanıma uygun. 10 adet tek kullanımlık paket içeren toz takviye edici gıda, yoğun tempo içerisinde olanlar için de oldukça pratik bir eşlikçi. Her gün 150 ml soğuk veya sıcak suya eklenerek kolayca hazırlanan Pro-core’un tercihen yemeklerle birlikte günde bir bardak tüketilmesi öneriliyor.**

* kullanım talimatlarına göre hazırlandığında

**İlaç değildir, takviye edici gıdadır. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.