Bruno ailesinden yumuşacık bir yenilik: BRUNO Baby Nazal Aspiratör

Abdi İbrahim sağlık ürünleri kategorisinde Bruno ailesi ile büyümeye devam ediyor. Bruno Baby Nazal Aspiratör, bebeklerin hassas burnuna özel geliştirilmiş ultra yumuşak ucuyla bebeklerin burun tıkanıklığının giderilmesine ve daha kaliteli bir yaşam sürmesine yardımcı oluyor.                                           

Ultra yumuşak olarak geliştirilen ürün, bebeklerin burnunu tahriş etmeden tıkanıklığı hızlıca gideriyor. BPA (Bisfenol A) içermeyen ve özel tasarlanan sünger filtreleri ile Bruno Baby Nazal Aspiratör, yüksek aspirasyon gücüyle anne ve babalar için kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bebeklerde Burun Tıkanıklığı Beslenme ve Uyku Düzenini Etkiliyor

Burun tıkanıklığı bebeklerde yetişkinlere oranla daha sık görülmektedir. Yeni doğanlar ve bebekler içgüdüsel olarak burundan solunum yapmaktadır. Özellikle yeni doğan bebeklerin burunları daha düz, burun delikleri ise daha küçüktür. Bebeklerde, yetişkinlerdeki gibi sümkürme refleksi olmadığından burun salgılarını dışarıya atma gibi bir yetenekleri yoktur. Burun tıkanıklığı beslenmeyi ve uyku kalitesini de olumsuz yönde etkiler. Bebeklerde beslenme ve uyku düzeninin olmaması huzursuzluğa yol açar ve uykusuz geceleri de beraberinde getirir.

Bebekler, solunum ve bağışıklık sistemleri tam olgunlaşmadığı için, solunum yoluyla oluşabilecek enfeksiyonlara karşı da savunmasız haldedirler. Tıkalı bir burun kulak enfeksiyonları, bronşit gibi hastalıklara yol açabilmektedir. Ayrıca burun, nefes alma fonksiyonunun yanı sıra bebeğin burnundan vücuduna giren havayı filtreleme, nemlendirme, ısıtma ve orta kulağın havalandırılmasında da etkilidir. Bu sebeple bebeklerin tıkanan burnunu düzenli ve etkili bir şekilde temizlemek oldukça önemlidir.

Bruno Baby Nazal Aspiratör ile Huzurlu Geceler

Bruno Baby Nazal Aspiratör, burnun tıkanmasına yol açan burun salgısının, kontrollü aspirasyon yardımı ile temizlenmesi için geliştirildi. Ultra yumuşak ucuyla bebeklerin burunlarının etkili ve güvenli bir şekilde temizlenmesini sağlayan, BPA (Bisfenol A) içermeyen Bruno Baby Nazal Aspiratör ile burun tıkanıklığı bebek ve ebeveyn için sorun olmaktan çıkıyor, daha rahat ve huzurlu geceleri beraberinde getiriyor.

Bebeğinizin Burun Tıkanıklığını Gidermede En Büyük Yardımcınız; Bruno

  • Burun akıntısı ve burnu tıkayan salgıların temizlenmesini sağlar.
  • Bebekler daha rahat uyur.
  • Burnu açılan bebeklerin yeterli beslenmesine yardımcı olur.
  • Burun salgılarını burundan uzaklaştırarak kulak, sinüs enfeksiyonları ya da öksürük gibi komplikasyonların önlenmesine yardımcı olur.
  • Bebeğin sağlıklı gelişimi devam eder.

Minik bebeklerinizin hassas burunlarına özel geliştirilen yumuşacık uçlu nazal Brunobaby Nazal Aspiratör ile minik burunlar artık tıkanmayacak.