Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü Gürkan Ulusoy Oldu

Boehringer Ingelheim Türkiye’nin Hayvan Sağlığı Ülke Müdürlüğü’ne Gürkan Ulusoy atandı. Ulusoy, 22 Haziran 2020 itibarıyla yeni görevine başladı.

 

İnsan ve hayvan sağlığını geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdüren araştırma ve geliştirme odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, sektörün önde gelen isimlerini bünyesine katmaya devam ediyor.

Hayvan Sağlığı sektörünün deneyimli ismi Gürkan Ulusoy, 22 Haziran 2020 itibarıyla Boehringer Ingelheim Türkiye’nin Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü olarak görevine başladı.

 

Gürkan Ulusoy Kimdir?

ODTÜ Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olan Gürkan Ulusoy kariyerine 2003 yılında Unilever firmasında Satış Uzmanı olarak başladı ve 2005-2013 tarihleri arasında Philip Morris firmasında sırasıyla; Bölge Yöneticisi, Kilit Müşteriler Müdürü, Bölge Satış Müdürü, Satış Planlama & Geliştirme Müdürü (STA), Ticaret & Müşteri Etkileşimi Müdürü (EEMA) ve İş Geliştirme Müdürü gibi farklı rollerde görevler üstlendi. 2015 yılında atandığı Bayer firmasında ise; Satış Kanalları Mükemmelliyeti Müdürü (Türkiye&Orta Doğu), Ticari Pazarlama ve Satış İnovasyonları Direktörü ve Hayvan Sağlığı Ülke Müdürü (Türkiye) olarak çeşitli görevlerde bulundu.

 

 

 

 

#BoehringerIngelheim #BoehringerIngelheimTürkiye #GürkanUlusoy #HayvanSağlığı #BoehringerIngelheimTürkiyeHayvanSağlığıÜlkeMüdürü