Binlerce Eczacı Antalya’da Buluşacak

FG concept finalAlliance Healthcare Türkiye’nin Geleneksel Fırsat Günleri, Binlerce Eczacıyı Antalya’da Buluşturacak

Alliance Healthcare Fırsat Günleri, geçen sene olduğu gibi Antalya Starlight Convention Center’da düzenlenecek. Fırsat Günleri’ne bu yıl 3 bin 500’ü eczacı olmak üzere 6 bin davetlinin katılması bekleniyor. Organizasyonda katılımcılara, yaklaşık 100 firmanın 12 binden fazla ürüne dair kampanyaların yanı sıra eğitimler ve çekilişler de sunulacak.

4Sağlığa ve güzelliğe dair her şey bir arada

Alliance Healthcare Türkiye Müşteri İlişkileri ve Satış Direktörü Erhan Tetik, yeni bir Fırsat Günleri buluşmasını heyecanla beklediklerini belirterek, “Fırsat Günleri, şirketimiz için artık gelenekselleşti. Bu sene etkinliğimizin 7. yılındayız. Geçmiş yıllardan edindiğimiz deneyimler ile katılımcılarımız, gerek sektörel eğilimler ve satış koşulları, gerekse oldukça yoğun eğlence programıyla, ticaret ve tatil keyfini birleştirebilecek. Sağlığa ve güzelliğe dair her şey, Fırsat Günleri’nde olacak. Ekibimizle büyük bir heyecan içinde Mart ayının hazırlıklarını yapıyoruz” diye konuştu.

Ünlü sanatçılar renk katacak

Fırsat Günleri’nin her dakikası dolu dolu geçerken, haftanın üç günü renkli eğlenceler düzenlenecek. Her perşembe Kenya Akrobasi Grubu tarafından muhteşem bir gösteri sunulurken, El Circo Grubu da misafirlere keyifli anlar yaşatacak. Cuma akşamları Honnes Sağlık sponsorluğunda Işın Karaca, cumartesi akşamları ise Pharmet Sağlık sponsorluğunda Hakan Altun konserleri Fırsat Günleri’ni unutulmaz kılacak.