Bebekler, MYCey’in yeni İlaç ve Vitamin Kaşığı ile ilaçlarını güven ve mutlulukla yudumluyor

Tatları ve renkleri bir o kadar güzel de olsa bebeklere ilaç ve vitamin içirmek düşünüldüğünden zor ve çekişmeli geçebiliyor. Anne ve bebekler için birbirinden özel ürünler sunan MYCey’in, bebeklerin ilaç ve vitaminleri güvenli ve eğlenceli bir şekilde içmeleri için tasarladığı yeni ürünü İlaç ve Vitamin Kaşığı, bebeklerin gelişimi ve sağlıklarına katkı sağlıyor.

 

İlaç ve vitaminler bebeklerin gelişimi ve sağlıkları için son derece önemli olsa da bebekler bu süreci zorlaştırabiliyor. Anne ve bebekler için birbirinden kullanışlı ve pratik ürünler sunarak her an yanlarında olan MYCey, onların ilaçlarını kolayca içmesini sağlayacak eşsiz ve yeni bir tasarıma imza atıyor. MYCey’in, “Bakım ve Sağlık” kategorisinde yer alan kaşık uçlu şırınga tasarımlı yeni İlaç ve Vitamin Kaşığı, bebeklerin ilaç ve vitaminlerini kolayca içmesine yardımcı oluyor. Bebeklerin gelişimine katkı sağlayan kaşık, annelerin mutluluğuna mutluluk katıyor.

Tek elle kolayca dolum yapılıyor

İlaç ve vitaminlerin boğulma riski olmadan güvenli, kolay ve doğru dozda alınmasına yardımcı olan kaşık, vitamin ve ilaç saatlerinin kolaylıkla atlatılmasını sağlıyor. Doğru doz için kaşık ve ml ölçüm göstergeleri bulunan kaşığının 10 ml kapasitesi bulunuyor. Şırınga yapısı sayesinde tek elle dolum yapılabilen ve tek elle kullanılabilen kaşık, bebeğine yalnız bakan annelerin en büyük yardımcısına dönüşüyor. Kolayca temizlenen ve temizlik sonrası birkaç küçük hamleyle kullanıma hazırlanabilen kaşık, halkalı yapısıyla güvenli bir tutuş imkanı tanıyor. İnce uçlu yapısıyla birçok ilaç şişesine kolayca girebiliyor, ilaç ya da vitaminlerin uygulanırken dökülmesinin de önüne geçiyor. Aynı zamanda kaşık, ilaç içmekten korkan bebekler için kaşık ucuna mama alınarak bebeklere yemek saati hissi verilmesini ve ilaçların kolayca içirilmesini sağlıyor.

MYCey’in “Bakım ve Sağlık” kategorisi altında anneler ve bebeklerine sunduğu ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için https://www.mycey.com/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

#mycey #bebeksağlığı #vitaminkaşığı #ilaçkaşığı #bebekvitaminkaşığı