BeautyEurasia, Fuarcılıkta Dünya Devi ITE Çatısı Altında Başarısını Artırıyor

Dünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından BeautyEurasia, fuarcılık sektöründe Avrasya bölgesinin bir numaralı ve dünyanın lider organizatörlerinden İngiliz ITE Group PLC çatısı altına girdi.

Dünya genelinde 40 ofisi ve 1,100 çalışanıyla, Rusya, Ukrayna, Türki Cumhuriyetler, Orta Asya, Kafkasya ve Doğu Avrupa pazarlarında fuarcılık sektöründe öncü olan ITE Group her yıl büyüyen BeautyEurasia’nın katılımcı ve ziyaretçi açısından gücüne güç katacak.

Gıda, turizm, otomotiv, inşaat ve enerji-petrol gaz, sektörleri başta olmak üzere yılda 230’u aşkın uluslararası fuar ve etkinliğine imza atan ITE Group, Türkiye’deki 15 yıllık iştiraki EUF aracılığı ile World Food- Gıda, Ipack-Ambalaj, Ankomakİş Makinaları, Ekin Fuar aracılığı ile Emitt fuarlarını düzenliyor. ITE Group son yıllarda kozmetik sektörüne de yoğunlaşarak, portföyünde yer alan zincir fuarlarla dünyanın önemli kozmetik fuarı organizatörlerinden birisi haline geldi.

geldi. Ukrayna’nın en önemli kozmetik fuarı ‘InterCHARM’ ve profesyonel kozmetik fuarı Estet Beauty Expo, Azerbaycan’da “Beauty Azerbaijan”, Malezya, Vietnam, Tayland, Endonezya ve Myanmar’da düzenlenen bölgenin temel uluslararası fuarlar zinciri Dünyanın önde gelen kozmetik fuarlarından BeautyEurasia, fuarcılık sektöründe Avrasya bölgesinin bir numaralı ve dünyanın lider organizatörlerinden İngiliz ITE Group PLC çatısı altına girdi. BeautyEurasia, Fuarcılıkta Dünya Devi ITE Çatısı Altında Başarısını Artırıyor PT harma urkey PT harma urkey PT harma urkey PT harma urkey 16 Şubat Mart ‘14 “Cosmebeaute” ve eczacılık alanında Moskova/ Rusya’da düzenlenen Pharmtech, yine Rusya’nın Kafkasya bölgesindeki Krasnodar ve Sibirya bölgesindeki Novosibirsk’te düzenlediği kozmetik fuarları zincirine “amiral gemisi” olarak BeautyEurasia da eklendi. ITE Group’un Rusya’da Moskova, St.Petersburg, Krasnador, Ekaterenburg, Novosibirsk; Kazakistan’da Almaata, Astana, Aktau, Atrau; Kırgızistan Bişkek, Özbekistan Taşkent, Azerbaycan Bakü, Ukrayna Kiev’deki fuarları ve ofislerinin katkısıyla eski Sovyet coğrafyasından BeautyEurasia’ya gelecek ziyaretçi sayısında önemli artış bekleniyor.

Dubai, Hindistan ve Malezya’daki ofisler de BeautyEurasia fuarına, körfez, Hindistan, Asya-Pasifik bölgesinden gelecek ziyaretçi organizasyonlarına katkı sağlayacak. Yine ITE Group bünyesindeki İstanbul, Moskova, Kazakistan, Azerbaycan ve Ukrayna’da düzenlenen World Food fuarlarının ziyaretçi kitlesi BeautyEurasia fuarına davet edilerek katılımcıların bu ülkelerden perakende zincirlerine ulaşması sağlanacak.Turizm/Otelcilik alanında Moskova, Bakü, Almaata, Kiev, İstanbul gibi destinasyonlardaki fuarların ziyaretçilerinin BeautyEurasia’ya davet edilmesiyle, özellikle spa wellness–profesyonel kozmetik kategorisinde daha çok alıcı ağırlanacak.

Tüm bu çalışmalarla, 2014 yılında BeautyEurasia’nın hedef pazarlarına, geçen yıl başlattığı, kara Afrika hedefinden sonra, eski Sovyet coğrafyası ve Uzak doğu da eklendi.

Türkiye ve dünya genelinde tanıtım ve promosyon çalışmalarına son hız devam eden BeautyEurasia’nın ITE Group çatısı altında olan bu fuarlar ve ofisler ile işbirliği ve ortak network kullanımı ile 2014 yılında katılımcı ve ziyaretçi sayısında en az % 20 oranında artış hedefliyor. Kasım sonu itibariyle bir önceki yıla göre % 50 artış gösteren bu başarılı etkinliğin bir parçası olmak isterseniz katılım veya ziyaret için bizimle irtibata geçiniz.

Yeni fuar alanımız Atatürk Havaalanı karşısındaki İstanbul Fuar Merkezi’nde(IFM,9-10-11 salonlar). 12 – 14 Haziran 2014 tarihlerinde, 10.BeautyEurasia Fuarında görüşmek üzere.