Avène, Golden Pulse Awards ile başarısını taçlandırdı

Avène, Golden Pulse Awards ile başarısını taçlandırdı! Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve sağlık alanındaki tüm paydaşları bir araya getirerek sektör profesyonellerinin başarısını tescilleyen Golden Pulse Awards sahiplerini buldu. Avène, Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi Kategorisi’nde aldığı prestijli ödülle 2023 yılına güçlü bir başlangıç yaptı.

Sağlık ve iyi yaşam alanında faaliyet gösteren tüm paydaşların, ekiplerin ve kişilerin bu alanda gerçekleştirdikleri çalışmalarda gösterdikleri başarıları ödüllendirmek amacıyla MD Magazin tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Golden Pulse Awards’ın kazananları Shangri-La Bosphorus Otel’de organize edilen görkemli bir gecede sahiplerini buldu.

Farklı kategorilerde yüzlerce başvurunun gerçekleştiği Golden Pulse Awards’ da yarışan Avène, hayata geçirdiği özgün projesiyle Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi Kategorisi’nde rakiplerini geride bıraktı.

Eğitim Projesi Ödül Getirdi
Avène, geçtiğimiz yıl Güneş Kategorisi’ndeki ürünlerinin içerisinde yer alan ve mavi ışığa karsı yüksek koruma sağlayan inovasyon çalışmalarını ve devamındaki lansman süreçlerini 10 farklı şehirde toplamda 265 eczane ve 345 eczacı ve uzmanın katılımıyla gerçekleştirdiği eğitimlerle sektör çalışanlarıyla paylaştı. Güneşi selamlama yogasıyla başlayan ve dermatologların ürünlerin faydalarını ve özelliklerini anlattığı eğitimler tüm katılımcılara keyifli anlar yaşattı. Avène, başarılı projesini Golden Pulse Awards ile taçlandırdı.

Yılın En Başarılı Eczacı Eğitimi Kategorisi’nde ödül getiren başarılı projenin mimarları Avène ekibi ödüllerini almak için sahnedeki yerlerini aldı. Geniş bir katılımın sağlandığı ve sektöre yön veren markaları bir araya getiren Golden Pulse Awards bu yıl da keyifli bir ödül gecesine imza attı.