Ankara’daki ihtiyaç sahibi ailelere Hero Baby’den anlamlı destek!

Avrupa’nın en büyük mama üreticilerinden 130 yılı geride bırakan İsviçreli Hero Baby, COVID-19 salgını kapsamında, Ankara’da 6-36 ay aralığında bebekleri olan ihtiyaç sahibi ailelere 100.000 adet bebek maması ile destek oldu.

 

 

 

Bebeklerimiz Geleceğimizdir’’ ilkesiyle, Ankara’da bulunan fabrikalarıyla yerel üretim faaliyetlerini ara vermeksizin devam ettiren Hero Baby zor günlerde Ankaralı ihtiyaç sahibi ailelerin de yanında olmaya devam ediyor. Ankara Valiliği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi koordinasyonu ile gerçekleştirdiği mama desteğinde, COVID-19 salgınında, bebeklerin sağlıklı gelişimine ve bağışıklık sistemlerinin güçlendirilmesine katkı sağladı.

Ayrıca bebeklerin özellikle bu dönemde sağlıklı ve hijyenik beslenmesinin önemine vurgu yapan Hero Baby, bu dönemde yapılan desteklerin tüm ihtiyaç sahibi aileler için ne kadar kritik olduğunu da belirtiyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#HeroBaby #HeroBabyTürkiye #BebeklerimizGeleceğimizdir #Covid19 #Koronavirüs #Pandemi #Salgın #BebekGelişimi #BebekMaması #BebekMamasıYardımı