Aktif Yaşam Hayal Değil

Yeni TENA Lady InstaDRY hayatın içinde olmayı seven kadın kullanıcılarına beklenmedik anlar için geliştirilmiş bir koruyuculuk sağlıyor.

İnkontinans (idrar kaçırma) bakımı konusunda dünya lideri TENA’nın ağır mesane zayıflığı için geliştirdiği yeni buluşu TENA Lady Maxi InstaDRY ile aktif kadın kullanıcılar için yaşamı koruma altına alıyor. Yeni TENA Lady Maxi’deki InstaDRY bölgesi, ani ve önemli miktarda gelen sıvıyı bile hızla emerek koruma ve güven sağlıyor.

TENA Lady Maxi InstaDRY

Yeni InstaDRY teknolojisi ile çok hızlı emiciliğe sahip özel emici tabaka sıvının anında ürünün içine çekilip hapsolmasını sağlar. InstaDRY Teknolojisi aynı zamanda kullanıcı aktif haldeyken de aynı derecede etkili emicilik sunar. Sıvının ürün içinde hapsedilerek kuruluk ve sızdırmazlık sağlamasına imkan veren emme kapisitesi , sıvıyı kullanıcının cildinden uzak tutar ve cildin kuru kalmasını sağlar.

Her 4 kadından 3’ü tercih ediyor

Fransa , Almanya ve Amerika’da 406 tüketiciyle yapılan kullanım testinde tüketicilerin 4’te 3’ü kullandıkları ve performanslarından memnun oldukları ürünle kıyasladıklarında , yeni TENA Lady Maxi InstaDRY’ı tercih ettiklerini belirtmişlerdir.