14 Şubat’ta sevdiğinize sağlık hediye edin

0
25

combo

Bu hayatta sevdiklerimizle varız. Ailemiz, dostlarımız, eşimiz, sevgilimiz… Onlarla birlikte üzülüp, onlarla birlikte mutlu oluruz. İşte bu yüzdendir ki onların sağlığı da herşeyden önemlidir. Türkiye’nin ilk sağlıklı yaşam markası Zade Vital®’in, Türkiye’de ilk kez dört farklı doğal sağlık ürününü tek pakette toplayan Combo Serisi ile onların sağlığına doğal yolla destek olarak sevginizi gösterebilirsiniz.

Kadınlara özel Combo Woman: Zade Vital® Combo Woman, kadın vücudunun günlük Omega 3-5-9, vitamin (A, D, E), mineral ve eser element ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla beslenmeye destek olarak kullanılıyor. Zade Vital® Combo Woman’ın içeriğinde; bağışıklık sitemine destek Cold Press Çörek Otu Yağı, Antiaging (yaşlanma etkilerini geciktirici), antiinflamatuvar (yangı giderici) özelliklerine sahip ve menopoz dönemi kadınlarda sıcak basması, terleme şikayetlerinde tedaviye yardımcı Cold Press Nar Çekirdeği Yağı, kemik sağlığının korunmasında, osteoporoz ve kronik kabızlık tedavisine destek Cold Press Keten Tohumu Yağı ve kardiyovasküler ve endokrinolojik hastalıkların tedavisine destek Yetişkinler için Omega 3 Balık Yağı bulunuyor.

Cildine özen gösterenler için Combo Derma: Zade Vital® Combo Derma, vücudun günlük Omega 3-9, vitamin (A, D, E), mineral ve eser element ihtiyaçlarını karşılıyor, cildin güzelleşmesini sağlamak amacıyla besin desteği olarak kullanılıyor. Zade Vital® Combo Derma’nın içerisinde, özellikle sebore, kepek gibi saçlı cilt sorunlarına karşı kullanılabilen Cold Press Isırgan Tohumu Yağı, içeriğindeki timokinon ve esansiyel yağ asitlerinden ötürü ekzema, atopik dermatit, psoriazis (sedef) ve vitiligo gibi cilt hastalıklarının tedavisine destek Cold Press Çörek Otu Yağı, antiaging (yaşlanma etkilerini geciktirici) ve antiinflamatuvar (yangı giderici) özellikleri ile Cold Press Nar Çekirdeği Yağı ve yaşlanma etkilerini geciktirmeye, bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı, saç dökülmesini önleme ve cilt sağlığına destek olma gibi faydaları olan Cold Press Rüşeym Yağı bulunuyor

. Erkeklere özel Combo Man: Zade Vital® Combo Man, erkek vücudunun günlük Omega 3-9, vitamin (A, D, E), mineral, eser element ihtiyaçlarını karşılamak ve kalp damar sağlığını güçlendirmek amacıyla beslenmeye destek olarak kullanılıyor. Zade Vital® Combo Man’in içeriğinde; doğal enerji kaynağı olup yüksek enerji gereksinimi olan kişilerin fiziksel peformansını artırmaya destek Cold Press Rüşeym Yağı, dolaşım problemlerine karşı destek Cold Press Üzüm Çekirdeği Yağı, prostat sorunlarının azaltılmasında yardımcı Cold Press Kabak Çekirdeği Yağı ve kardiyovasküler ve endokrinolojik hastalıkların tedavisine destek Yetişkinler için Omega 3 Balık Yağı bulunuyor.14şubat

Yetişkinler için enerji kaynağı Combo Performance: Zade Vital® Combo Performance, insan vücudunun günlük Omega 3-9, vitamin (A, D, E), mineral, eser element ihtiyaçlarını karşılayarak enerji ve performansı artırmak amacıyla beslenmeye destek olarak kullanılıyor. Zade Vital® Combo Performance’ın içeriğinde; doğal enerji kaynağı olan ve erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) tedavisine yardımcı Cold Press Rüşeym Yağı, hem iyi bir enerji kaynağı hem de afrodizyak olarak da kullanılabilen Cold Press Ceviz Yağı, iyi bir antioksidan olan ve hem iyi bir enerji kaynağı hem de afrodizyak olarak da kullanılabilen Fındık Yağı ve kalp ve damar sistemi üzerinde olumlu etkileri olduğu bilinen, ayrıca hem iyi bir enerji kaynağı hem de afrodizyak olarak da kullanılabilen Yer Fıstığı Yağı yer alıyor.

 

#OnDörtŞubat #sevdiklerimiz #sağlık #hediyeedin #Vital #ComboPerformance #ColdPress