Supradyn Focus: Durma Devam Et!

ProEXR File Description =Attributes= channels (chlist) compression (compression): Zip16 dataWindow (box2i): [0, 0, 5999, 5999] displayWindow (box2i): [0, 0, 5999, 5999] lineOrder (lineOrder): Increasing Y pixelAspectRatio (float): 1 screenWindowCenter (v2f): [0, 0] screenWindowWidth (float): 1 type (string): "scanlineimage" =Channels= A (float) B (float) Cryptomatte Material.blue (float) Cryptomatte Material.green (float) Cryptomatte Material.red (float) Cryptomatte Object.blue (float) Cryptomatte Object.green (float) Cryptomatte Object.red (float) DiffuseLighting.blue (float) DiffuseLighting.green (float) DiffuseLighting.red (float) G (float) GI.blue (float) GI.green (float) GI.red (float) R (float) Reflections.blue (float) Reflections.green (float) Reflections.red (float) Refractions.blue (float) Refractions.green (float) Refractions.red (float) SSS.blue (float) SSS.green (float) SSS.red (float) SpecularLighting.blue (float) SpecularLighting.green (float) SpecularLighting.red (float) TransLightingRaw.blue (float) TransLightingRaw.green (float) TransLightingRaw.red (float)

Günlük hayatta yapmamız gerekenler ve yapmak istediklerimiz için desteğe ihtiyaç duyduğumuzda, 12 vitamin, 9 mineral, Ginseng ve Polifenol içeren Supradyn Focus her gün yanımızda.

Gündelik sorumluluklarımız kadar kendimiz için gerçekleştirmek istediğimiz aktiviteler de var. Tüm bunlar için desteğe ihtiyaç duyduğumuzda 12 vitamin, 9 mineral, Ginseng ve Polifenol içeren Supradyn Focus, geliştirilmiş formülü sayesinde vücudumuza günlük vitamin ve mineral desteği sağlıyor.

Bayer uzmanlığıyla üretilen Supradyn Focus, Supradyn’in vitamin alanındaki 60 yıllık gücünü dünya çapında kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. Ürün, geliştirilmiş formülü sayesinde düzenli kullanım ile günlük aktivitelerde potansiyeli korumaya destek oluyor.

Neden kullanmalıyım?
Supradyn® Focus, stresli geçen yoğun iş temposunda ve çalışma dönemlerinde size destek sağlar. İçeriğindeki B1, B2, B5, B6, B7, B12, C vitaminleri ve Demir, Kalsiyum, Bakır, İyot, Magnezyum, Mangan ile normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur. İçeriğindeki B2, B3, B5, B6, B9, B12, C vitaminleri ve Demir, Magnezyum ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.