Perfectil® ile içten gelen güzellik!

Perfectil® ile içten gelen güzellik! İngiltere’nin bir numaralı güzellik vitamini Perfectil, saç, cilt ve tırnak sağlığına özel formülü ile geniş kapsamlı vitamin ve mineral desteği sağlıyor.

Vitabiotics’in 50 yıllık uzmanlığıyla sağlık ve güzellik rutinlerine özen gösterenler için geliştirilen Perfectil®, bahar ayları ile artan bakım ve enerji ihtiyacını aynı anda karşılamaya yardımcı olurken, saç, cilt ve tırnaklar için geniş kapsamlı vitamin ve mineral desteği sağlıyor.

Zengin içeriği ile günlük ihtiyaç duyulan vitamin desteğini, tek tablette sağlamaya yardımcı olan Perfectil®’in içeriğinde; biotin, niasin, riboflavin, çinko, selenyum gibi birçok vitamin ve mineralin yanı sıra üzüm çekirdeği ekstresi dahil 22 farklı mikro besin bulunuyor. Perfectil® içerisinde yer alan niasin, riboflavin ve çinko normal cildin; selenyum ve çinko ise normal saçların ve tırnakların korunmasına katkıda bulunuyor.

Gözleme dayalı gerçekleştirilen çalışmaya göre sadece 1 ay sonunda katılımcılar saç, cilt ve tırnaklarında değişimi fark ederken; 3 aylık Perfectil® kullanımı sonucunda katılımcıların %100’ü ciltte, %72’si saçta, %84’ü ise tırnakta iyileşmeler olduğunu belirtiyor.

Saç, cilt, tırnak sağlığına aynı anda vitamin mineral desteği sağlayan Perfectil®; gluten ve laktoz içermeyen formülü ile çölyak hastalığı, gluten hassasiyeti ya da laktoz intoleransı olan bireylerin de rahatlıkla kullanabileceği bir vitamin özelliği taşıyor.