Krem özü içeriği ile ekstra yumuşak Wee Baby ıslak havlu mendil annelerin yardımcısı

Islak mendiller, bebeklerin altını değiştirirken; el ve vücut temizliğinde hijyen için annelerin en sık kullandığı ürünler arasında geliyor. Wee Baby Islak Havlu Mendil bebeklerin hassas cildine uygun pamuksu dokusu, alkol ve parabensiz içeriğiyle annelerin gönül rahatlığı ile kullandığı en hijyen yardımcısı oluyor.

 

Bebeklerin hijyen ve temizliğinde kullanılan ıslak mendiller, günlük hayatta annelere kolaylık sağlıyor. Bebeklerin hassas ciltleri ve gereksinimlerine uygun olarak geliştirilen Wee Baby Islak Havlu Mendili krem özlü yapısının yanı sıra pamuksu bir dokuya sahip. Alkol ve paraben içermemesiyle de öne çıkıyor.

Bebeklerin temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanılarak annelerin içini rahatlatan Wee Baby Islak Havlu Mendil, sadece bebeklerde değil özellikle okulların açılmasıyla birlikte çocuklar için de etkili ve pratik hijyen sağlayarak günlük hayatta yerini alıyor.

Wee Baby’nin Islak Havlu Mendili’nin yanı sıra diğer ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgi için http://www.weebaby.com.tr/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bünyesinde Türkiye’nin lider anne ve bebek ürünleri markalarından Wee Baby ile birlikte MyCey ve Bebsi markalarını bulunduran Burda Bebek Ürünleri, aynı zamanda da İngiltere’nin 1 numaralı anne bebek ürünleri markası olan Tommee Tippee’nin ve ayrıca Kietla ve Freeds’in distribütörlüğünü yapıyor.

 

 

 

#WeeBaby #IslakMendil #Hijyen #BebekHijyenÜrünleri #BurdaBebek