Güvenilir marka Fresh’n Soft

22Fresh’n Soft markası için önce ürün güvenliği geliyor

Güvenli ürün, ambalaj üzerindeki iddia edilen işlevi yerin getiren üründür. Kardeşler Uçan Yağar San. A.Ş., ürünlerin güvenliğinin kanıtı açısından yapılması gereken tüm testleri yapıyor. Tüm ürünler dermatolojik, paraben içermez, alkol içermez ve challenge testlerine tabi oluyor. Kozmetik ürünler için ek olarak; oftalmolojik test yapılıyor. Anti bakteriyel gibi spesifik iddialar için ayrıca özel testler mevcut.  Tüm testler  bağımsız kuruluşlara yaptırılarak ilgili raporlar alınıyor. Ürünler için tüm bakanlık kayıtları ve gereklikleri yerine getiriliyor.

Üretim aşamasında tüm ürünler muhtelif mikrobiyolojik testlere tabi tutuluyor.

Fresh’n Soft kendi bünyesinde mikrobiyoloji laboratuvarları bulundurmaktadır.  Testler kimyager ve kimya mühendisleri tarafından yapılmaktadır.  Üretilen her partiye mikrobiyolojik testler yapılmaktadır. Mikrobiyolojik testler hem solüsyona hem de bitmiş ürünlere yapılmaktadır. Ayrıca üretim, hava, ekipman, ortak kullanım alanları, personel el ve kıyafetleri de sürekli olarak mikrobiyolojik kontrole tabi tutulmaktadır.  Fresh’n Soft ürünlerine uygulanan testler akredite bağımsız laboratuvarlara da  belirli periyotlar ile yaptırılmaktadır. Fresh’n Soft çalışanlarına periyodik olarak GMP, hijyen, kalite gibi birçok eğitim verilmektedir.

3Fresh’n Soft Islak Temizlik Mendil ve Havluları; temizlik ve sağlığı bir arada sunuyor.

Vücudumuzu, elimizi, yüzümüzü temizlemek için pratik bir çözüm olan ıslak mendiller, aynı zamanda sahip olduğu özellikleriyle güven de vermeli. Türkiye’nin ilk ıslak mendil üreticisi Kardeşler Uçan Yağlar San. A.Ş.,  Fresh’n Soft, Mendix ve Medifresh markaları ile Bebek Bakım, Kişisel Bakım, Günlük Bakım ve Medikal Temizlik kategorilerindeki  tüm ürünlerini kalite ve hijyen koşullarını dikkate alarak geliştiriyor.