Fatih Kaya, Boehringer Ingelheim Türkiye Yönetim Kurulu’na atandı

Boehringer Ingelheim İnsan Sağlığı İş Birimi Pazar Erişim Departmanı’nda Kamu İlişkileri Müdürü olarak görev yapan Fatih Kaya, Boehringer Ingelheim Türkiye Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. Kaya, görevine Türkiye Kamu & Devletle İlişkiler Direktörü olarak devam edecek.

Tüm dünyada 50 binden fazla çalışanıyla insan sağlığı, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında inovasyonlara imza atan ve yaşam kalitesini geliştirme hedefiyle çalışan Boehringer Ingelheim Türkiye, üst düzey atamalarıyla organizasyonunu güçlendirmeye devam ediyor.

Boehringer Ingelheim Türkiye, 2020 yılında bu yana bünyesinde çalışan ve önemli başarılara imza atan Fatih Kaya, Boehringer Ingelheim Türkiye Yönetim Kurulu üyeliğine atandı. Kaya, görevine Türkiye Kamu & Devletle İlişkiler Direktörü olarak devam edecek. Kaya yeni rolünde; yasal ve politik gelişmeleri takip ederek kamu kuruluşları ile ilişkileri yürütürken, sektörü etkileyen konularda Boehringer Ingelheim adına değerlendirmeler yaparak gerekli aksiyonları hayata geçirecek.