Çocuklara özel BEE’O UP propolisli şurup

Türkiye’nin ilk ve tek TÜBİTAK İnovasyon Ödüllü yerli propolisini içeren BEE’O UP Propolisli Şurup, içeriğindeki eşsiz Anadolu propolisi, ham bal ve portakal suyu ile çocuklar için özel olarak hazırlandı.

Günlük olarak düzenli tüketilmesi tavsiye edilen propolis, antioksidan maddelerden oluşan tamamen doğal bir arı ürünüdür. BEE’O UP Propolis’in çocuklar için özel olarak geliştirdiği Propolisli Şurup, Anadolu propolisi, portakal suyu ve kovandan elde edilen eşsiz lezzete sahip ham balı bir araya getiriyor. Sıkma portakal suyu ile hazırlanan şurup, ilave yağ, şeker, tatlandırıcı, koruyucu veya boyar madde içermiyor ve tamamen doğal.

“Piyasadaki benzer ürünlerden en az 5 kat daha yüksek biyolojik aktiviteye sahip”
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ARI Teknokent’te gerçekleştirilen Ar-Ge projesi ile propolisi insan tüketimine uygun hale getiren BEE’O UP Propolis, propolisin içerisindeki antioksidan maddeleri; fenolik flavonoidleri maksimum düzeyde sunuyor.

Çocuklar için geliştirilen yumuşak içimli propolisli şurubun çocuklar tarafından şişe kapağındaki ölçek ile günde 2 defa 5’er ml, yetişkinler tarafından günde 2 defa 10’ar ml tüketmesi tavsiye ediliyor. BEE’O UP ürünleri, yalnızca eczanelerde satışa sunuluyor.