Cistus Phyto Pastil bağışıklığın güçlenmesine destek oluyor

Soğuk kış günleri pandemiye ek olarak soğuk algınlığı ve boğaz enfeksiyonu gibi mevsimsel hastalıklarda da hızlı bir artışa neden oluyor. Genveon İlaç’ın yeni ürünü Cistus Phyto Pastil, soğuk algınlığı ve solunum yolu şikâyetlerinin giderilmesine katkı sağlarken, içerdiği vitamin ve mineraller ile bağışıklığın güçlenmesine de destek oluyor.

Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte pandemiye ek olarak mevsimsel griplerde de artış yaşanıyor. Bu durum ise vitamin ve mineral desteğine olan talebi artırıyor. Genveon İlaç’ın yeni ürünü Cistus Phyto Pastil bağışıklık sisteminin desteklemesine ve boğaz şikâyetlerinin azalmasına katkıda bulunabiliyor.

Boğaz ağrısı ve üst solunum yolunun iyileşmesine yardımcı oluyor
Vitaminlerin yanı sıra bitkisel özlerle de zenginleştirilen Cistus Phyto’nun içeriğinde vitamin C, vitamin D ve vitamin B2’nin yanı sıra propolis, çinko, dikenli incir ve Arap zamkı yer alıyor.
Zengin içeriğiyle antimikrobiyal, antioksidan ve antiinflamatuar özellikler taşıyan ve bu bileşen kombinasyonuna sahip tek pastil olan Cistus Phyto; boğaz ağrısı gibi üst solunum yolu şikâyetlerinin iyileşmesine yardımcı oluyor.

Günlük kullanıma uygun
Günlük kullanıma uygun olan pastil formundaki Cistus Phyto, günde dört kez birer pastil şeklinde kullanılabiliyor. Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamakla birlikte içeriğinde bulunan etken maddelere karşı alerjisi olanların doktor kontrolünde veya dikkatli şekilde kullanmaları öneriliyor. Bir pakette 12 pastil şeklinde ticari sunumu bulunan Cistus Phyto, eczanelerden temin edilebilir.