Cildinize iyi bakmak sizin elinizde

Canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın yolu cildin eksiklerini bilmekten geçiyor. Vücutta üretilen hyaluronik asitin, kolajenin çevresel faktörler ve yaşlanma sebebiyle azalması cildin sağlıksız görünmesine neden oluyor. Tam da burada imdadınıza EuRho® Vital Hyaluronsäure plus Kollagen & Biotin kapsülleri yetişiyor.

 

Hyaluronik asit miktarının azalması ve cildin doku bütünlüğünü, esnekliğini sağlayan kolajen liflerinin yapısındaki bozulma nedeniyle yaşlılık belirtileri ortaya çıkmaya başlar. EuRho® Vital kapsülleri bu etkilere karşı çıkarak, cildin eksilenlerini yerine koyarak, yaş alırken aynı zamanda güzelleşmenize destek olmak için formüle edilmiştir.

Cildinizi besleyin
Tip 1 kolajen içeren ve Peptan® teknolojisi ile %90 emilime sahip olan kolajen peptidleri, hyaluronik asit ve güçlü antioksidan etkili C vitamini etkisi cildinizi beslemenize yardımcı olur. Bu kombinasyona ‘’güzellik vitamini’’ olarak bilinen biotinin de katılmasıyla cildiniz ve saçınız güçlenir, güzelliğiniz içeriden dışarıya kusursuz yansır.

Her bir kapsülde steril ve taptaze kalmasını sağlayan blister ambalaj ile sunulan EuRho® Vital Hyaluronsäure plus Kollagen & Biotin her an yanınızda!