Berko İlaç iş süreçlerinde dijitalleşmeye devam ediyor!

0
93

Kalite yönetim süreçlerini manuelden dijitale taşıyan Berko İlaç, modern iş yaşamıyla senkronize bir şekilde büyümeye devam ediyor. Kalite yönetim süreçlerini bütünüyle dijitale geçiren Berko İlaç, 21 CFR Part 11 gerekliliklerine göre valide edilmiş Qmex yazılımına geçerek yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen değerlerini bir kere daha vurguluyor.

Otuz beş yılı aşkın süredir “Sağlıklı Yarınlara” mottosuyla, toplum sağlığı için çalışan ve üreten Berko İlaç, kalite yönetim süreçlerinde bir yeniliğe gitti. Kalite yönetim süreçlerini bütünüyle dijitale taşıyan Berko İlaç, çalışanlarının tüm bilgilere kolaylıkla ulaşılabildiği 21 CFR Part 11 gerekliliklerine göre valide edilmiş Qmex yazılımı ile yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen vizyonun bir kez daha ortaya koydu.

Qmex ile elektronik imza, modül bazlı yetkilendirme, audit trail, kayıt tarihçesi, aksiyon bazlı zamanlanmış bildirimler, kişisel sayfa; bekleyen işler, delege edilen işler, yer işaretleri, grafik ve raporlamalar, trend raporların takibi, çoklu dosya ekleme, ilişkili kayıtlar ekranı, modüller arası entegrasyon, ERP’ler dahil bütün 3. parti yazılımlara entegre olabilme, güçlü iş akış yönetimi, firma saygınlığı gibi pek çok konuda fayda sağlaması hedefleniyor.

Berko İlaç, Qmex yazılım sistemine geçerek tek bir platformda tüm bilgilere kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek. Kalite Güvence Müdürü Dr. Kim. Haluk Akkuş konuyla ilgili; “Yenilikçi ve ileriye dönük vizyonumuzu, iş süreçlerimizi Qmex’e geçirerek taçlandırdık. Firmada kullandığımız iş yönetim süreçlerinde dijital çağın bir parçası olarak yer almaktan mutluluk duyuyoruz.” şeklinde açıklama yaptı.