Bebekler için “faydalı emzik”

Philips Avent Ultra Air Gece Emzik Serisi, cildi kuru tutan ekstra büyük hava delikleri ve karanlıkta parlayan tasarımıyla ebeveynler ve bebekler için en faydalı emzik kullanımı sağlıyor.

 

Ebeveynler ve bebekler için her zaman en iyisini düşünen ve tasarlayan Philips Avent’in, Ultra Air Gece Serisi’nde yer alan emzik modelleri, ekstra büyük hava delikleri sayesinde bebeğinizin cildini kuru tutar. Ultra Air Gece Serisi koleksiyonunda farklı yaş tiplerine göre yer alan emzikler, özel tasarımıyla damağın, dişlerin ve diş etlerinin doğal şekline uyum sağlayarak, bebeğinizin ağız gelişimini destekler. Ayrıca ipeksi yumuşaklığı sayesinde de bebeğinize hafif ve rahat kullanım sunar.

Karanlıkta emzik arama derdine son!
Ultra Air’in bünyesinde bulunan karanlıkta parlayan tasarımı sayesinde, bebeğinizin emziğini ışıkları açmadan kolayca bulabilir ve bebeğinizin uykusunu bölmeden rahat bir gece geçirmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca Ultra Air’in sahip olduğu seyahat kabı ile de emziği bir miktar su ile mikrodalga fırın içinde sterilize edebilirsiniz.

Ağız ve diş sağlığının gelişimi için ortodontik bir tasarımı bulunan Ultra Air Gece emzikleri, BPA içermezken, 2’li paket halinde sizlere sunulur.