Annelerin en büyük yardımcısı!

Annelerin en büyük yardımcısı, ebeveynler için her zaman en iyisini düşünen Philips Avent, elektrikli göğüs pompası ile annelere süt sağma işleminde konfor sağlıyor. Süt akışını optimum seviyede tutarak göğüs ucuna hassas biçimde uyum sağlayarak süt sağma sürecini kolaylaştırıyor.

Aileler için her zaman en iyisini düşünen ve tasarlayan Philips Avent, elektrikli göğüs pompası ile süt sağma işlemine yenilik ve kolaylık getiriyor. Annelerin en büyük yardımcılarından biri olan elektrikli göğüs pompası, süt akışını optimum seviyede tutarak göğüs ucunuzun boyutuna ve şekline hassas bir biçimde uyum sağlıyor. Sütü aynı bir bebek gibi çekmesi için göğsü stimüle eden başlık ile daha kısa sürede daha fazla süt sağmanıza yardımcı oluyor. * Stimülasyon modundan sağma moduna kolayca geçerek doğru miktarda göğüs ucu stimülasyonu ve emiş gücü uygulayarak maksimum süt akışı sağlıyor.

Klinik olarak kanıtlanmış rahatlık
Elektrikli göğüs pompası sahip olduğu silikon başlığı sayesinde hassas bir biçimde esneyerek göğüs ucuna uyum sağlıyor. Göğüs ucu boyutlarının %99.98’inin kullanımı için uygundur. *

Annelerin en büyük yardımcısı, elektrikli göğüs pompası kullanım sırasında eğilme derdini ortadan kaldırarak, dik bir pozisyonda rahat bir şekilde süt sağma işlemini tamamlayabilirsiniz. Öne eğilmenizi gerektirmeyen bu süt sağma pozisyonunun rahatlığı klinik olarak kanıtlanmıştır. * Duruşunuzu düzeltmeniz veya ara vermeniz gereken durumlarda ise başlat/duraklat düğmesini kullanabilirsiniz. Çeşitli stimülasyon ve sağma ayarları sayesinde değişen ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla kullanım seviyenizi ayarlayabilirsiniz. Philips Avent elektrikli göğüs pompası kişiye özel bir deneyim sunarak 8 stimülasyon ve 16 süt sağma seviyesine sahiptir.

Dilediğiniz yerde sessiz kullanım
İnce tasarıma sahip olan elektrikli göğüs pompası, kablolu kullanım sırasında ise sessiz motor özelliği ile öne çıkıyor. Bu sayede bahar günlerinde dilediğiniz yerde ve dilediğiniz zaman süt sağmaya olanağını sunuyor. Kapalı süt sağma sistemi tüp kullanmayı ortadan kaldırarak, az parça ile zamanda da tasarruf imkânı sunuyor.

* Süt akışı başlama zamanı (Süt Fışkırtma Refleksi- MER zamanı) sonuçları temel alınmıştır.
* 30 mm’ye kadar
* Ürün için 20 katılımcı ile gerçekleştirilen klinik deneyin sonuçlarına göre (2019) katılımcıların %90’ı tekli elektrikli pompayı kullanırken, %95’i de ikili elektrikli pompayı kullanırken bu süt sağma pozisyonunu rahat buldu.